Quax Q32GZT4500UTR 32'' 81 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV

899,00 ₺

999,00 ₺

%10 İndirim
Ücretsiz Kargo

Quax Q32GZT4500UTR 32" HD LED TV


Pek Çok Yerde Kullanılabilir

32 inçlik bir ekrana sahiptir. Bu ekran boyutu birçok yerde kendine yer bulabilir. Stüdyo dairelerde yaşamını sürdüren kişiler Quax LED TV sayesinde çok rahat bir şekilde bir şeyler izleyebilirler. Sahip olduğu alanı verimli bir biçimde kullanmak isteyenler aradıkları çözüme kavuşabilirler.


Dükkanlarda Yer Alabilir

Kıraathane ve kuaför gibi yerlerde tercih edilebilir. Müşterilerin beklemesi gereken hemen her yerde yer alabilir. Bu sayede müşterileriniz sizleri beklerken oyalanmış olacaktır. 32 inçlik bir ekran pek çok dükkan için yeterli olacaktır.


Yüksek Oranda Çözünürlük

1366x768 piksellik bir çözünürlüğe sahiptir. Bu çözünürlük seviyesi tüm içeriklerin çok kaliteli bir şekilde sizlere yansıtılmasını sağlar. Böylece dilediğiniz pek çok şeyi istediğiniz vakitte seyredebilirsiniz. Çözünürlüğün belli bir kalitenin üstünde olması seyir zevkini artıracaktır.Bilgisayarla Bağlantı Kurulabilir

HMDI girişi vardır. Bu sayede pek çok cihazla bağlantı kurarak görüntü transferi gerçekleştirilebilir. HMDI girişleri sayesinde bilgisayarları geniş bir ekranla birlikte kullanmak mümkün hale gelir. Bu sayede internet üzerinden herhangi bir içerik seçerek izleyebilirsiniz.


Monitör Olarak Kullanılabilir

Oyun oynamayaı seven kişiler tarafından kullanılması mümkündür. Konsol ya da bilgisayarınızı kullanarak yeni nesil pek çok oyunu oynayabilirsiniz. Bu sayede keyifli zaman geçirmiş olursunuz.


LED Kalitesini Yaşayın

Oldukça az yer kaplayan ekranlar üretilmesine yardımcı olan LED teknolojisi aynı zamanda görsel açıdan tatmin edici karelerin oluşturulmasını sağlar. Böylece doygun renkleri olan filmler seyredebilirsiniz.

 

0

Ortalama Puan (0 Kişi)
Alınıyor.com
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Yorumlar

BU ÜRÜN İLE İLGİLİ 0 YORUM VAR.
Sırala
Puana Göre Sırala