Awox 43'' U4400STR 109 Ekran Smart Android LED TV

1.849,00 ₺

2.099,00 ₺

%12 İndirim
Ücretsiz Kargo

Awox U4400STR/FH/S 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart Android LED TV

Enerji tüketimini mininize eden Awox U4400STR/FH/S 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV, A+ televizyonlar arasında yer alır. Düşük bir elektrik tüketim gerçekleştiren ürünle bütçenize ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Televizyonun estetik görünümü şık ve ince çerçevesiyle tamamlanır. Çerçeveli tasarımla beraber ekranı daha net bir biçimde görebilmeniz kolaylaşır. Kontrast düzeyinin yüksekliği sayesinde televizyonunuz renk zıtlıklarını etkileyici bir şekilde evinize ulaştırır. Renk zenginliği sunan LED TV, arka aydınlatma desteğiyle de dikkat çeker. LED aydınlatmayla beraber renkler evinize daha canlı ve doğal bir şekilde ulaşır. Televizyonun son derece hafif olmasının yanı sıra ince bir tasarıma sahip olması da yerleşim işlemlerini kolaylaştırır.

Ayaklık Yardımıyla Gelen Güvenli Kullanım Deneyimi

  • Awox marka Full HD LED TV'nin alt bölümünde bulunan ayaklar sayesinde ürününüz denge kazanarak güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar.
  • Arka kısımda yer alan USB ve HDMI girişleriyle televizyonunuz harici bağlantılar için uygun hale gelir.
  • Geniş ve şık bir ekrana sahip olan ürün 43 inç yani 109 cm'lik bir ölçüye sahiptir.
  • Full HD ailesinin bir üyesi olan Awox TV, 1920 x 1080 piksel seviyesindeki çözünürlüğüyle oldukça net görüntler elde edebilmenize olanak tanır.
  • Smart TV'nin internete bağlanabilmesini sağlayan Wi-Fi teknolojisiyle kablosuz ağlardan yararlanabilirsiniz.

Gelişmiş Görüntüleme Özellikleriyle Artan Gerçekçilik

Yüksek çözünürlüklü şekilde filmleri, dizileri ve belgeselleri seyredebilmek için Awox U4400STR/FH/S 43'' 109 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart Android LED TV modelinden faydalanabilirsiniz. 16:9'luk boy oranıyla sinematik bir seyir açısı yaratan ürünle eserleri kaliteli bir şekilde seyredebilmeniz mümkün hale gelir. Geniş açılı seyir olanağı sunan TV ile ailecek keyifli bir şekilde sinema filmlerini izleyebilirsiniz. 178 derecelik seyir açısı yaratan televizyonun parlaklık oranı 300 cm / m2'dir. Parlaklık seviyesinin yüksekliği sayesinde renkler arasındaki farkları daha kolay yakalayabilirsiniz. Dinamik kontrast oranı 5000:1 olan LED TV ile koyu ve açık tonlardaki renkler ayrıntılı bir şekilde evinize ulaşır. Çoklu dil desteği de sunan televizyonun pratik ve kullanışlı bir arayüzü vardır.

Awox'un Full HD TV modelleri arasında yer alan ürünün kullanım kitapçığına kutu içerisinde ulaşabilirsiniz. Kullanım kitapçığının ürünün özelliklerini ayrıntılı bir şekilde anlatmasıyla televizyonunuzu daha yakından tanıyabilmeniz mümkün hale gelir. LED TV'nin kutusundaki bağlantı kablolarıyla ürününüzü fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Smart TV, uzaktan kumandası ile dikkat çeker. Hafif ve ergonomik kumanda yardımıyla televizyonunuzun sunduğu tüm özellikleri pratik bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Kumandanın tuşlarının farklı renklerde olması ile bu tuşların işlevlerini daha kolay hatırlayabilmeniz sağlanır.

1972'den Bu Yana Hizmet Veren Yenilikçi Marka

Awox, kurulduğu 1972 senesinden beri kaliteli televizyon modelleri geliştirir. Zarif tasarımlarını modern teknolojilerle birleştiren marka sayesinde evinize şıklık katacak ürünler sipariş edebilirsiniz. Awox, gelişmiş teknoloji ürünü özelliklere TV modellerinde yer vererek kullanıcılarına konfor sağlar.

İnternetle Beraber Gelişen Kullanım Deneyimi

Kablosuz olarak internete bağlanabilen fonksiyonel televizyon sayesinde akıllı uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarının yanı sıra film ve video izleme uygulamaları da televizyonunuzu daha işlevsel hale getirir. Hava durumu ve haber uygulamalarıyla çeşitli bilgiler edinebilirsiniz. Televizyonunuzla internette vakit geçirirken kumandanın yön tuşları fare imleci görevi görür. Kumandanın klavyesi ile yazıları kolayca yazabilirsiniz.

Alınıyor.com

0

Ortalama Puan (0 Kişi)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Yorumlar

BU ÜRÜN İLE İLGİLİ 0 YORUM VAR.
Sırala
Puana Göre Sırala