Tombul Tarhana

Tombul Katkısız Ev Tarhanası 1kg-2x500gr.

0 Değerlendirme

49,90 TL

44,90 TL

%10 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Tombul Katkısız Ev Tarhanası

1kg-2x500gr

 

Sağlıklı yaşama gönül veren herkese...

 

 

Buğday unu, taze kırmızı biber (kapya), taze domates, yoğurt, nane, soğan ve hamur mayası tarhana otu katılarak fermantasyona bırakılmaktadır. Daha sonra, kurutma ranzalarına serilerek

doğal hava sirkülasyonu ile güneş görmeden kurutularak hazırlanan Tombul Ev Tarhanası, değirmende öğütüldükten sonra paketlenerek satışa hazır duruma gelmektedir.

TSE, ISO, HACCEP, Organik üretim sertifikası, üretim ve gıda güvenliği sertifikalarını da almış olan firma, tamamen doğal yöntemler ile üretime devam etmektedir.

Bebeğinizin ilk yaşından itibaren alması gereken tüm besinleri içeren Anadolu Mutfağı' nın geleneksel tadı ile birleşerek bebeğiniz için vazgeçilmez bir öğün olacaktır.

İçeriğindeki tüm besinler en güvenilir koşullarda üretilmiştir. Tombul bebek tarhanasının hazırlanması son derece pratiktir ve bebeğiniz için sağlıklı bir çorbadır. Ayrıca çok bilinmeyen

bir başka özelliği ise cilde iyi gelmesidir.Bebeğinizin bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesinde önemli rol oynar. Yaz - kış, tüm yıl buyunca rahatlıkla tüketebileceğiniz

Tombul Ev Tarhanası ile bebeğinizi güven ile besleyebilirsiniz.

 

Tombul Katkısız Ev Tarhanası 1kg-2x500gr.

Tombul Katkısız Ev Tarhanası 1kg-2x500gr.

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat