Diğer

President Kaşar Peyniri 500 gr

0 Değerlendirme

52,00 TL

44,90 TL

%14 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

President Kaşar Peyniri 500 Gr

Dünyaya peyniri sevdiren, lezzetini peynirin tam kalbinden alan President Kaşar Peyniri şimdi Türkiye’de üretilmeye başlandı.
President Kaşar Peyniri damakta iz bırakan, yedikçe yediren, sağlıklı atıştırmalık olarak günün her saatinde tüketmekten keyif alacağınız bir üründür. Eşsiz lezzetinin yanında üstün erime ve uzama performansıyla da farkını gösteren President en güzel anlarınızı lezzetlendirmek için geliyor.
President Kaşar Peyniri, 85 yıllık bir deneyim ve ustalık sayesinde dünya çapında kabul görerek beğenilen aromatik bir tada sahiptir. Özellikle tost, pizza ve sıcak sandviç gibi yiyeceklere lezzet katmasının yanı sıra üstün erime performansıyla da farkını ortaya koymaktadır.

President Kaşar Peyniri 500 gr

President Kaşar Peyniri 500 gr

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.