Diğer

Butik Köylü Turunç Kabuğu Reçeli 460 gr

0 Değerlendirme

39,90 TL

34,90 TL

%13 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Butik Köylü Turunç Kabuğu Reçeli 460 gr


Bir Akdeniz meyvesi olan turuncun kabuklarından hazırlanan Hatay Yöresi reçelidir. Mevsiminde toplanır, koruyucu katkı maddesi içermez, doğaldır, sadece şekerle tatlandırılır, kalbi kuvvetlendirir, susuzluğu giderir, kalp çarpıntısını önler ve iştah açıcıdır. Meşhur yöresel ürünleri tam yerinden ve taze taze getirerek sunarken aynı zamanda lezzet meraklılarını belki de duymadıkları bir çok yöresel lezzet ile tanıştırmak en önemli amacımızdır. Nida Gıda olarak satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden sizin için özenle tedarik edilmektedir. Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak üretilmiş ürünlerden oluşmasından kaynaklı, en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.


Butik Köylü Turunç Kabuğu Reçeli 460 gr

Butik Köylü Turunç Kabuğu Reçeli 460 gr

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat