Piknik

Piknik Gıda Ambalaj Kap Bonesi (4'lü)

0 Değerlendirme

19,90 TL

13,90 TL

%30 İndirim

MİKTAR

daha fazla göster
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Diğer Satıcılar

1

Satıcı:

teksepette

Kargo Tarihi:

En geç 9 Mart Salı günü kargoda

Fiyat:

13,90 TL
  • SULTANLAR PAZARLAMA A.Ş. YERLİ, MİLLİ VE HELAL ÜRETİM(2 ADET) PİKNİK GIDA AMBALAJ KAP BONESİ (4'LÜ) 2'LİPiknik Kap Bonesi sizlere yepyeni ve pratik bir kullanım sunuyor..Yiyeceklerinizi kendi kabında saklamak istediğinizde yine pratik bir Piknik çözümü var. Piknik Kap Bonesi lastikli yapısı sayesinde kaba kolayca giydirilir ve sarar, kalın yapısı sayesinde kokuların karışmasını ve kurumayı engeller.Neden Piknik Kap Bonesi
  • Piknik Kap Bonesi, streç filmlerden daha kolay ve pratik kullanım avantajı sunar. Tekrar tekrar yıkanarak kullanılabilen yapısı sayesinde ekonomiktir.Piknik Kap Bonesini kapların ağzını kapamada, buzdolabında gıdaları saklamada rahatlıkla kullanabilirsiniz.BU ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRPİKNİK GIDA AMBALAJ KAP BONESİ 4'LÜPİKNİK GIDA AMBALAJ KAP BONESİ (4'LÜ) 2'LİPİKNİK GIDA AMBALAJ KAP BONESİ (4'LÜ) 4'LÜPİKNİK GIDA AMBALAJ KAP BONESİ (4'LÜ) 6'LIPİKNİK GIDA AMBALAJ KAP BONESİ (4'LÜ) 8'LİPİKNİK GIDA AMBALAJ KAP BONESİ (4'LÜ) 12'Lİ

Piknik Gıda Ambalaj Kap Bonesi (4'lü)

Piknik Gıda Ambalaj Kap Bonesi (4'lü)

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.