Shiffa Home

Shiffa Home Fitoks 90 Kapsül

0 Değerlendirme

115,00 TL

Ücretsiz Kargo
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

FİTOKS KAPSÜL 

‘’İSTENMEYEN KİLOLARA VEDA’’ 

Sağlıksız beslenmenin sonucunda kilo mu alıyorsunuz? Bu durumdan kurtulmada en doğal desteği ise bitki ve bitkisel ürünlerdir.  

Bu nedenle Shiffa Home, sağlıklı ürün gamına yenilerini ekleyerek, Fitoks Yeşil Ekstreli Kapsülü üretti. Ürünün içerisinde bulunan Yeşil çay ve yeşil çay ekstresi, Guarana tohumu, üzüm çekirdeği ekstesi, zencefil, dereotu, kafein ve bromelain ile özel formüle edilmiştir. Fit ve sağlıklı bir yaşama ayak uydurmak için Fitoks kapsülü tercih edebilirsiniz.  

İçeriğindeki Guarana (Paullinia Cupana Seed Extract): Küçük kırmızı meyveli Brezilya yağmur ormanı florasına ait bir bitkidir. Kahve çekirdeğinden 2,5 kat daha fazla kafein içerir.  

İçeriğindeki Yeşil çay (Camellia sinensis); Sağlık açısından önemlidir ve popüler bitkilerdendir. Temel içeriğini polifenoller, vitaminler, azotlu bileşikler, kafein, inorganik elementler, lipidler ve karbonhidratlar oluşturmaktadır. Normal çay gibi yeşil çayda da kafein bulunmaktadır. 

İçeriğindeki Üzüm Çekirdeği Ekstresi: Üzüm çekirdeği içerdiği yüksek orandaki antioksidan ile linoleik ve oleik asit gibi doymamış yağ asitleri barındırmaktadır.  

İçerisinde bulunan krom, normal makro besin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunmaktadır.  

Neden Aksu Vital Fitoks Kapsül? 

Aksu Vital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermokozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.     
    
Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz:    

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,    
  • GDO içermez,    
  • SİLİKON içermez,    
  • RENKLENDİRİCİ içermez,    
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

 

Aksu Vital Fitoks Kapsül Tüketim Önerisi: 

11 yaş üstü yetişkinler için günde 2’defa 1’er kapsül alınmalısı tavsiye edilmektedir.  

Hatırlatma: Tansiyon hastalarına ve hamilelere önerilmemektedir. 

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir. 

İÇERİK: Yeşil Çay Yaprağı Ekstre 300 mg, Bitkisel Kapsül Kafein 200 mg, Üzüm Çekirdeği Ekstresi 200 mg, Guarana Tohumu Ekstresi 200 mg Zencefil Kökü Ekstresi 200 mg, Dereotu Tohumu 200mg , Bromelain 120 mg, Mikrokristalin Selüloz, Krompikolinat. 

 

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.  

Raf ömrü: 3 yıldır. 

- İşletme Kayıt No: TR – 34 K 048026 

- GIDA ONAY NUMARASI: 002438-28.03.2017 

Ambalaj:  90 Bitkisel Kapsül Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Shiffa Home Fitoks 90 Kapsül

Shiffa Home Fitoks 90 Kapsül

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.