Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


Spor & Outdoor

Gerek sağlık açısından gerekse daha aktif bir yaşam için spor hepimizin vazgeçilmezi. Doğru ve kondisyonlu çalışmak çok önemlidir. Bunun için düzenlenmiş olan spor programları bize fazlasıyla yardımcı olmakta. Düzensiz yapılan sporlarda sağlık açısından problemler oluşturabilir. Bir spor salonunda spor yapmak bunun için önemlidir fakat vakti olmayanlar için evde düzenli spor yapmak ideal bir çözüm. Birçok markanın ürettiği spor malzemeleri ve sporcu besinleri ile sizde aktif bir yaşamdan geri kalmayacaksınız.

Fitness, Body, Koşu Ve Pilates ile Kendinizi Daha İyi Hissedeceksiniz.

Herkes spor yapıp daha sağlıklı daha zinden bir vücut ister fakat yoğun çalışma şartları, eğitim durumu gibi konulardan dolayı birçoğumuz ihmal etmekteyiz. Fakat ihtiyacımız olan sporu günde 20-40 dakika gibi bir süre ayırarak evimizde yapabiliriz. Vücut geliştirme konusunda düzenlenmiş hazırlanmış olan spor programlarından size uygun olanı seçerken, boy, kilo, varsa herhangi bir rahatsızlığınız gibi etkenleri göz önünde bulundurarak size uygun olan programlar ile kendinizi zinde tutabilirsiniz. Öncelikle spor yaparken hangi bölgeye çalışacağınızı seçmeniz lazım. Dambıl seti ile kol ve göğüs kaslarınızı çalıştırabilirsiniz kullanım kolaylığı da olan dambıllar hem evde yer kaplamaması açısından hem de daha rahat ve güvenli spor yapmamıza olanak sağlıyor.  Yürüyüş alışkanlıklarınızı kış aylarında da devam ettirmek için yürüyüş bandı kullanabilir bu sayede kalp ve damar hastalıkları riskini en aza indirebilirsiniz. Hamilelikte kolay doğum için hafif sporlar tavsiye edilmekte bu konuda hamile pilatesi evde veya spor salonunda yapabileceğiniz uygun sporlardan biri evde pilates seti ile dilediğiniz sık vücuda kavuşabilirsiniz. Sporcu besinleri ile sporcu gıdaları ile ek besin takviyeleri ile vücudunuzun besin eksikliğini tamamlayabilirsiniz.

Her Anınızda Yanınızdayız.

Outdoor ürünlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Aileniz ile sıcak bir kamp gecesi geçirmek için kamp çadırı ve kamp ürünleri ile sizde yaz, kış demeden doğadan uzak kalmayacaksınız. Outdoor ürünleri hava şartı ne olursa olsun doğadan uzak kalmak istemeyen herkes için büyük bir kurtarıcı haline gelmiş durumda. İçerdiği polyester özelliği ile outdoor giyim konusunda bize doğada büyük avantaj sağlamakta. Polyester özellik olarak teri emerek kumaş dışına attığı ve yağmur suyu gibi dışardan gelebilecek herhangi bir durumu önlediği için en doğa sporlarında outdoor giyim av meraklıları, doğa sporu severleri için ideal bir çözümdür. Birçok hastalığın ayaklarımızdan geldiğini söyler uzmanlar,
termal mest yani termal çoraplar ile kışın soğuk etkisini ayaklarınızda hiç hissetmezken, suya dayanıklı spor ayakkabılar özel üretimi ile sayesinde ayağınızı her zaman kuru tutacak. Sabah sporu, doğa gezisi veya çocuklarınıza karne hediyesi için bisiklet almak mı istiyorsunuz? Detaylı özellik anlatımımız ile size uygun olan bisikleti seçebilir, seyahat ederken yanınızda götürebileceğiniz katlanır bisiklet ile rüzgârın tadını özgürce hissedeceksiniz. Sizin için hazırlanmış binlerce ürün arasında seçim yapmak için www.aliniyor.com ‘un Spor & Outdoor kategorisine göz atabilirsiniz.

Sıralama Ölçütü