Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


SAAT, TAKI & GÖZLÜK

Günlük hayatta, özel bir yemekte, spor yaparken, arkadaşlarınız ile eğlenmeye çıkarken seçtiğiniz kıyafeti daha şık göstermek ister misiniz? O zaman doğru adrestesiniz. www.aliniyor.com kendinizi daha iyi hissetmenizin yolunu her zaman bilir. Yüzlerce seçenek arasında size en uygun olan takıları en hesaplı yollar ile sunuyoruz. Yalnızca sizin için değil sevdiklerinize hediye alırken de uğrak noktanız haline gelmeyi hedefliyoruz.
Saatten Tokaya, Gözlükten ev aksesuarlarınıza aradığınız her şeyi kendi zevkinize göre kategoriler arasından seçebilir güvenli bir şekilde alışverişinizi evinizden tamamlayabilirsiniz.
 
www.aliniyor.com ‘dan kadın saati, erkek saati, duvar saati, çocuk saati, masa saati, dekorasyon saatler,  tokalar, kolyeler, güneş gözlükleri, erkek gözlükleri, kadın gözlükleri, çocuk gözlükleri, maskot anahtarlıklar, şapkalar, posterler, cüzdan, rozetler, küpeler aradığınız her markanın ürünlerini www.aliniyor.com ‘dan tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Gözlük Ve Takı Alırken Zorlanıyor Musunuz?  

Gözlük ve takılarınızı, yaptığınız aktiviteye göre seçmenizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Saat, takı ve gözlük kategorisinde size ve sevdiklerinize uygun ürünleri seçerken yüz hatlarınıza, kıyafetinize, ağırlığına, üretim aşamasında kullanılan ürünlere, yaşam tarzınıza göre dikkat etmeniz gereken unsurlar için her ürünün özelliklerini detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Güneş gözlüğü özellikle yaz aylarında vazgeçilmezimiz. Rayban, Gucci, Osse, Vogue gibi markalar arasında erkek güneş gözlükleri, kadın güneş gözlükleri, çocuk güneş gözlükleri, unisex gözlükler, renkli gözlük modelleri yanı sıra son zamanlarda sağlık amaçlı da kullanılmaktadır. Artık yaygın bir şekilde güneş gözlüklerinin dereceli olarak kullanıldığını görmekteyiz. Gözlük çerçevesi ve gözlüğünüzün merceğinin kalitesi, rengi, üretilirken kullanılan malzemesine çok dikkat etmelisiniz. Polarize mercekler güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını %100 civarında engellerken,  trasetat mercekler %40 civarında bir engelleme sağlamaktadır. Bu ve benzeri unsurlara gözlük alırken özellikle dikkat edilmesi gerekir.

Elbisenizi daha şık hale getirecek altın kolye çeşitleri arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilir, küpe ve pandora bileklikler ile süsleyebilirsiniz. Birbirinden farklı rozetler arasında ruhunuzu yansıtanı hemen satın alabilirsiniz. Pırlanta yüzük, tektaş yüzük ve diğer kıymetli taşlar alırken Zen, Atasay, Altınbaş ve diğer birçok kaliteli markanın ürünleri arasında tercihinizi yapabilirsiniz

Zamanın Kolunuzdaki Estetik Duruşu

Takı olarak en çok kullanılan saatler İsviçre üretimli olanları daha kaliteli olarak görülmektedir. Saatimizin iç mekanizmasının bizi yormayacak tasarımda oluşu, saatin kayışının kalitesi kolunuzda alerji ve leke olması açısından oldukça önem arz etmektedir. Suya dayanıklı, çizilmez camlı ve yumuşak köşelere sahip olan saatler daha kullanışlı ve estetiktir. Akıllı telefonlarımıza uyumlu, akıllı saat modelleri son zamanların trendi durumunda telefonumuzu kolumuza taşıyan akıllı saatler dijital oluşu ve pratik kullanışı sayesinde herkesin en çok tercih ettikleri arasında. Dayanıklılığı ile isim yapmış Casio saatler, Rolex saatler, Tommy Hillfiger, Versace, Amporio Armani gibi saat markalarının değişik tasarımları arasında size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sıralama Ölçütü