Hills Science

Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

0 Değerlendirme

806,00 TL

700,00 TL

Ücretsiz Kargo
%13 İndirim
Satıcı: Eynalli
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

MİKTAR 15 KG
TAT TAVUK
ÜRÜN KİLOGRAM 10 - 14,9 KG
MAMA SEGMENTİ SÜPER PREMİUM
GRAMAJ 15 KG

Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg


6 Aydan 7 Yaşına Kadar Kullanım

Ürün kullanımı, 6 Aydan 7 yaşına kadar tüm kediler için uygundur. Ancak ürün içeriğindeki vitamin ve mineral destekleri, ürünü kısırlaştırılmış kediler için daha özel hale getirmektedir. Kedinizin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içeren bu ürün, bu sayede daha kaliteli bir kullanım imkanı sağlar.


Düşük Yağ Oranı

Ürünün yağ oranı düşürülmüştür. Kısırlaştırılmış kedilerde yağ depolama ihtimali daha yüksektir. Bu nedenle kısırlaştırma sonrası kendinizde kullanacağınız mamaya daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Mamanız daha az yağ içerikli ancak daha yüksek bir besin değerine sahip olmalıdır.


Düzenlenmiş Vitamin İçeriği

Ürün içeriğinde bulunan vitaminler, düzenlenerek sunulmuştur. Bu nedenle mineral ve vitamin desteği daha sağlıklı bir şekilde verilir. Ürünün kullanımı sırasında birbirini bağlayan maddeler bir arada kullanılır. Bu sayede besin değerlerinin kana karışması daha kolay gerçekleşir.

Kısırlaştırılmış Kediler İçin Kusursuz Beslenme

Kısırlaştırılmış kediler, daha hassas bir beslenme düzenine sahiptir. Bu beslenme düzeni, vitamin ağırlıklı, düşük yağlı olmalıdır. Bu sayede yağ depolama durumu azalır, vitamin desteğiyle kedinizin daha iyi bir metabolizmaya sahip olması sağlanır.


Bağırsak Faaliyetlerini Düzenleyen Formül

Bağırsak faaliyetlerine destek olan ürün, kullanımı sırasında parazit oluşumunu önler.

Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.