Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


Petshop & Aksesuar

Evcilleştiremeye başladığımız günden beri hayatımızın her noktasında artısı olan minik dostlarımız, hepimizin ev, çiftlik ve bahçeli alanlarında en büyük yoldaşımız konumundalar. Sevimlikleri ve oyuncu yapıları sayesinde insanoğlunun günlük hayatta stresini aldığı ve psikolojik olarak iyileştirdiği de artık bilim insanları tarafından onaylanmakta. Birçok hayvan bakıcısı bu dostları ile telepati yolu ile anlaşabildiğini söylemekte, buda aramızdaki bağın daha kuvvetli olmasını sağlıyor. Güvenlik konusunda, tarımda, yük taşımada hatta temizlik konularında bile bizlere yardımcı olan bu canlılar hayatımızın adeta vazgeçilmezi durumuna geldi. Evcil hayvanlar evimizde doğada bulamadıkları bazı bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Petshop ürünleri sayesinde evcil hayvanımızın temizlik, sağlık, bakım ve eğlence ihtiyacını karşılayabiliriz.

 

Evcil Hayvan Bakım Ürünleri

Eğer ev içerisinde tüylü bir dostunuz varsa tüy dökme mevsimi bizler için bazı sorunlar karşımıza çıkarabilir. Bu gibi durumlarda evcil dostumuzun tüy dökme mevsiminde hem ona yardımcı olacak hem de ona zarar vermeden tüy dökme sorunumuzu halledebileceğimiz bazı ürünler mevcut. Dökülecek ve vücuttan ayrılma noktasına gelmiş tüyleri bazı tarak benzeri yumuşak yapıya sahip ürünler ile dostunuzun canını acıtmadan tüylerini tarayabilirsiniz. Böylece hem onların tüy bakımını kolaylıkla gerçekleştirerek etrafa tüy dökme sorununu halledebilir hem de minik dostumuza masaj etkisi yaratarak mutlu olmasını sağlayabiliriz. Tüy toplama eldiveni bu ürünlerden biridir. Dostlarımızın doğada ihtiyacı olan vitaminleri kolaylıkla bulabildiğini hepimiz biliriz. Fakat ev ortamında bazı vitamin ihtiyaçlarını karşılayamayabilirler. Sağlık açısından onlar için önemli olan vitaminleri, evcil hayvanınızın cinsine göre veteriner tavsiyesi ile aliniyor.com üzerinden satın alabilir, onların sağlığının daha iyi hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Evcil Hayvan Besin Ve Aksesuarları

Minik dostlarımızın besin ihtiyaçlarını düzenli karşılayabilmesi ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için, tıpkı insanlar gibi gerekli ve düzenli besin ihtiyaçlarını karşılamaları lazım. Kedi ve köpekler için üretilen mama türleri içerdiği besin oranlarına göre değişiklik göstermekte. Yaş mama veya kuru mama genelde en çok tercih edilen mama türleri. Beslediğiniz evcil hayvanın cinsine, kilosuna, yaşına ve sağlık durumuna göre veterinerinizden de alacağınız tavsiye doğrultusunda ihtiyacı olan mama türünü seçebilirsiniz. Seyahat halinde yâda herhangi bir yere giderken sevimli dostlarımızı taşımak zorunda kalabiliriz, bu gibi durumlarda hayvan taşıma kafesi bizlere hayvanlarımızı daha güvenli ve konforlu bir taşıma yolu sağlar.

Sıralama Ölçütü