Kinetik Eğlence Topu Ev Ofis Masaüstü Dekor Hobi El Oyuncağı Stres

79,98 ₺

126,99 ₺

%37 İndirim
Ücretsiz Kargo

! Türkiye de İlk ve Tek !

Sadece mağazamız LAVİ STORE da

 

Dilerseniz kendiniz için, dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz 2020 nin yeni ürünüdür.

 

 

Yaratıcılar, yapımcılar, düşünürler, içsel yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini serbest bırakmak isteyen herkes için tasarlandı.

 

Odaklanın, stresi azaltın.

 

Her iki yöne dönebilen, tamamiyle parçalanabilen Kinetik Eğlence ve Stres Topu asil, zarif ve naziktir. Bir sanat eseridir.

 

Masa üstüne konup elle yavaşça yönlendirildiğinde uzun süre melodik çizgiler çizerek döner.

 

 

Çalışma saatleri ve beyin fırtınası seansları sırasında rahatlayın. Sürekli akan küresel sarmalın zihin bükme etkisini ortaya çıkarmak için döndürün.

 

 

Ürün Rengi: Gold

Ürün Çapı: 5 cm.

Ürün Ağırlığı: 130 gr.

 

Diğer Renk Seçenekleri: 

Gümüş, gold, rose gold, füme, mavi.

 

 

Özel Kutusunda Gönderilecektir.

 

 

 

 

Kinetik Eğlence ve Stres Topu tamamen yerli mühendisler tarafından yeniden dizayn edilmiş olup, Türkiye'de üretilmektedir.

 

 

Havacılık sınıfı 1. Kalite alüminyumdan yapılmıştır ve tüm yüzeyi kaplayan helis bir şekle sahiptir.

 

Dönerken, sürekli akan sarmalın sayesinde büyülü bir etki yaratır.

 

Herhangi bir masa veya düz yüzeyde döndürmek için tasarlanmıştır.

 

Katı küresel gövde ve pürüzsüz özel kaplamaya sahiptir. Olabildiğince sessiz bir şekilde döner.

 

Doğru işlemlerden geçmiş bir üründür. Döndürüldüğü zaman görsel bir şölen sunar. Kürenin sarmal eğri çizerek dönüşünü sağlamak için sadece onu yönlendirin yeter.

 

 

Eksiksiz işlem süreci, kusursuz işçilik, anodik oksitlenme, ayna parlaklığı ile stres topu tersine çevrilebilir. Kaymayı önleyen özel tasarım tabanı vardır. Titizlikle hazırlanmış olup 2020'nin yeni ürünü olarak yola, görücüye çıkmıştır.

 

 

Ürün parçalanma işlemi:

Tabandaki deriden oluşan yastığı açın. Tabandaki vidayı küçük bir tornavida yardımı ile sökün. Alt kapak çıkarılabilir. Ürünün her iki yöne de dönmesini sağlayan sabit rulmanın somununu sökün. Sesi azaltmanın yolu rulman üzerine az bir miktar dikiş makinası yağı damlatmaktır. Bu stres topunun dönerken ses çıkarmasını en aza indirger.

 

 

Ürünün dönüşünün uzun olmasını sağlamanın yolu:

Rulmanın üzerinde kalan yağı alkolle temizleyin. Kuruması için saç kurutma makinası kullanın veya havalandırın ve sonra tekrar yerine takın.

 

UYARI: Oynarken yere düşürmemeye gayret edin. Aksi takdirde ürün zarar görebileceği gibi, ayağınızın üzerine düşüp canınızı da yakabilir.

 

 

*Lavi Store Ailesi olarak ürünlerimizin satışına kadar olan ilgimiz ve desteğimiz sonrasında da aynı şekilde devam etmektedir.

 

 

Soru ve önerilerinizi bize her zaman yazabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmek bizleri mutlu edecektir.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Alınıyor.com

0

Ortalama Puan (0 Kişi)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Yorumlar

BU ÜRÜN İLE İLGİLİ 0 YORUM VAR.
Sırala
Puana Göre Sırala