Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


Otomobil & Motosiklet

Motorlu taşıma araçları uzun zaman boyunca hayvanlar veya yaya olarak seyahat etmemizi ortadan kaldırıp, uzak mesafelere daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ulaşmamızı sağladı. Çeşitli yakıt sistemleri ile çalışan araçlar vardır. Yakıt türü, çekiş gücü, motor gücü vs. diye birçok kategoride ayrım gösteren bu araçlar sayesinde, hem yük taşıma hem de seyahat ihtiyacımızı en konforlu şekilde gerçekleştirebiliriz. Araba üretimi başlamadan önce hayvanlar ile seyahat ve yük taşıma işlemi yapılmaktaydı. Tarım işlerinde donanımlı traktörler yerine daha fazla hayvan kullanılmaktaydı. Motorlu araçların gelişimi tarım üretimi konusunda hem daha hızlı ve sağlıklı işlem yapmamızı hem de hayvanların daha az zarar görmesini sağladı. Farklı bakım çalışmaları ile hem iç hem de dış görünümü olarak konfor ve şıklık yaratabileceğimiz otomobillerimizin tüm ihtiyaçlarını motorlu araç aksesuarlarının en kaliteli markalarını buluşturduğumuz otomobil & motosiklet kategorimizde bulabilirsiniz.

 

Otomobil Ve Bakımı

Her geçen gün daha farklı tasarımlar ve iç donanım özelliklerine sahip arabalar üretilmekte, son zamanlarda adından çokça bahsettiren hava kirliliği, gürültü, petrol tüketimini en aza indirecek elektrikli araba bunun güzel bir örneği. Farklı aksesuar ve ses sistemleri ile aracımızı kendi zevkimize göre tasarlayabiliriz. Araba aksesuar konusunda farklı markalar tarafından farklı araba modellerine göre ürünler üretilmekte. Aracımızın motor bakımı sadece servisler veya tamir atölyelerinde yapılmamakta, dilersek eğer ufak ve kendi yapabileceğimiz bakımları araba temizlik seti veya motor bakım ürünleri ile gerçekleştirebiliriz. Çocuklu ailelerin trafik esnasında çocuklarını daha güvenli seyahat ettirebilmesini sağlayan bebek oto koltuğu sevdiklerimizin de güvenli seyahat edebilmesini sağlıyor. Otomobillerin iç ve dış bakım ve aksesuar ihtiyaçlarını farklı markaların fırsat günleri ile daha uygun bir şekilde satın alabilir, daha güvenli ve daha bakımlı seyahat konforuna alınıyor ekibi ile ulaşabilirsiniz.

 

Motosiklet Ve Bakımı

Motosiklet her ne kadar bir tutku olsa da trafikte otomobiller den daha hızlı seyahat etme gibi bir imkân bizlere sağlamakta. Yalnızca heyecan arayanlar değil yoğun trafiğe sahip şehirlerde, trafikte daha rahat hareket etmek isteyenlerinde en çok tercih ettiği motorlu taşıt motosiklet. Motorlar hız tutkunu olan insanlar için büyük bir zevk halinde. Fakat ulaşım amaçlı kullanılan ve yakıt olarak daha hesaplı olduğu söylenen elektrikli bisikletler, sahip oldukları elektrikli motor ile daha sessiz ve daha rahat hesaplı ulaşım sağlamakta. Her markanın ürettiği farklı markalara ve motor güçlerine göre motosikletler değişiklik göstermekte. Scooter motor en çok tercih edilen motorlardan biri. Motosikletlerin kullanımını daha güvenli hale getirmek için üretilmiş birçok güvenlik ürünü bulunmakta. Kıyafetler, kasklar, ayakkabılar, ceketler ve diğer motor kıyafetleri şık tasarımları ile sadece güvenliğinizi değil aynı zamanda tarzınıza da uyum sağlamakta.

Sıralama Ölçütü