Tommybaby

TommyBaby SMARTFİX 9-36 KG Isofixli Oto Koltuk

0 Değerlendirme

899,90 TL

699,90 TL

Ücretsiz Kargo
%22 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Diğer Satıcılar

10

Satıcı:

Tommybaby

Kargo Tarihi:

En geç 9 Mart Salı günü kargoda

Fiyat:

699,90 TL
TAŞIMA KAPASİTESİ 9 - 36 KG
İSOFİX ÖZELLİĞİ VAR

TommyBaby SMARTFİX 9-36 KG Isofixli Oto Koltuk

Emniyet Kemeriyle Kolay Sabitlenebilme

TommyBaby SMARTFİX Oto Koltuğu, arabanızın arka koltuğuna emniyet kemeri yardımıyla kolayca sabitlenebilir. Ayrıca sırt bölümünde çocuğunuz büyüdükçe emniyet kemeriyle daha güvenli bağlanabilmesi için ekstra yuva mevcuttur.

5 Kademeli Emniyet Kemeri Sistemi

TommyBaby SMARTFİX Oto Koltuğunun 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde çocuğunuzun hem hareket alanını ayarlayabilir hem de güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz büyüdükçe emniyet kemeri sisteminin aşamalı olması sayesinde oto koltuğu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Baş Sistemi Yükseklik Ayarlama

Otomatik bir sistem ile kafa ünitesi sistemini yükseltebilir veya alçaltabilirsiniz. Çocuğunuzun boyuna göre ayarlayabileceğiniz TommyBaby SMARTFİX Oto Koltuğu uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

TommyBaby SMARTFİX Oto Koltuğu Darbelere Karşı Koruma

İçinde bulunan darbe emici, 1 cm kalınlığında köpükler sayesinde, çocuğunuzun darbelere karşı korunmasını sağlar. Gövde kısmındaki HDPE malzemesi sayesinde darbelere karşı koruma sağlar. Ayrıca gövde ve baş kısmı için yan bariyerleri bulunur.

Alt Koltuğu Yükseltici Olarak Kullanma

TommyBaby SMARTFİX Oto Koltuğun komple içinde koruma pedleri vardır. Bu sayede sırt bölümünde bağımsız olarak alt kısmını yükseltici olarak kullanabilir ve çocuğunuzun aracın içinden dışarıyı rahatça izlemesini sağlayabilirsiniz.

Kolay Temizlenir ve Dayanıklı Kumaş

Koltuğun kumaş kılığını fermuar yardımıyla çıkarabilir ve kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca HDPE malzemenin sıcaklığa karşı dayanıklılığı sayesinde 100 derecenin üstündeki sıcaklıklara karşı bile güvenle kullanılabilir.

TommyBaby SMARTFİX 9-36 KG Isofixli Oto Koltuk

TommyBaby SMARTFİX 9-36 KG Isofixli Oto Koltuk

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.