Başvuru Adımları

Aşağıdan detaylı olarak satış aşamalarını inceleyebilirsiniz

1

Başvuru 1. Adım

Mağazanızı oluşturmak için Aliniyor.com ‘da üyelik işlemlerini gerçekleştireceğiniz Tedarikçi Başvuru Formu ‘nu doldurmanız gerekmektedir. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru alanlara eklemeniz önemlidir. Mağazanızın bulunduğu diğer platformların linklerini en alt kısımda yer alan bölgeye ekleyebilirsiniz. Eğer başka bir platformda mağazanız bulunmuyorsa “Link” kısmını boş bırakabilirsiniz.

Başvuru 2. Adım

Tedarikçi başvuru formunuzu eksiksiz tamamladıktan sonra, mağazanızı oluşturabilmek için 2. Adıma geçmeniz gerekecektir. 2. Adım sizinle iletişime geçeceğimiz ve firmanızın bilgilerini ekleyeceğiniz bölümdür. 2. Adımı tamamlarken sizden mağaza yetkilisinin bilgileri istenmektedir. Lütfen vereceğiniz bilgiler mağaza sahibi, T.C. vergi dairesine kayıtlı olan yetkili bilgileri olmasına dikkat ediniz.

Başvuru 3. Adım

Başvurunun 3. Adımında şirketiniz hakkında vermiş olduğunuz bilgiler ile eşleşen belgeleri sizden talep edilen doğrultuda eklemeniz gerekecektir. Belgeleri eksiksiz yükleme işlemi gerçekleştirdikten sonra “Tedarikçi Sözleşmesi” ve “Satıcı Ödeme Sözleşmesi” kısımlarını okuyup, şartları kabul ederseniz yan kısımda bulunan onay kutucuğunu tıklamanız gerekecektir.

2
3
4
5