Kenwood

Kenwood Chef XL 6,7 L Mutfak Şefi, 1200 W, KVL4100S

0 Değerlendirme

4.490,00 TL

3.989,90 TL

Ücretsiz Kargo
%11 İndirim
Satıcı: Mutbex
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Kenwood Chef XL 6,7 L Mutfak Şefi, 1200 W, KVL4100S
Profesyonellere Yaraşır

Hamur işi servis eden tüm mutfaklarda kendine yer bulabilir. Farklı hızlarda hamurları yoğurmak gibi bir özelliği vardır. Gerekli malzemeleri haznesine yerleştirdikten sonra yoğurma işlemini başlatabilirsiniz. İstediğiniz kıvamdaki hamur dakikalar içinde hazır.
Güçlü Motor

1200 watt’lık bir kapasitesi bulunmaktadır. Bu kapasite sayesinde hamurları başarılı bir biçimde yoğurmak mümkün hale gelir. 6.7 litrelik haznesiyle birlikte bol miktarda hamur hazırlamak ve pek çok tarifi hayata geçirmek mümkündür.
Farklı Hazne Aparatları Olan Kenwood Mutfak Şefi

Özel olarak şekillendirilmiş hazne aparatları farklı yoğunluktaki hamurlarda kullanılır. Bu sayede hamurların aparata yapışmasına engel olmak mümkündür. Hazırlanan bu hamurlardan makarna, pizza, ekmek ve daha pek çok hamur işi elde edilebilir.

Lezzetli Köfteler
Elinizi kirletmek istemiyorsanız yada kısıtlı bir vaktiniz varsa köfte yoğurma işlemini bile Kenwood mutfak şefi ile halledebilirsiniz. Gerekli malzemeleri haznede toplayıp düşük hızda yoğurma işlemini başlatmanız yeterlidir. Tüm malzemeler birbirine hakkaniyetli biçimde karışacaktır.
Muazzam Kremalar
Pasta yapımının kilit taşlarında sayılan kremaların kıvamını artık çok daha rahat tutturabileceksiniz. Doğru orandaki malzemeleri hazneye yerleştirmeniz ve çırpıcı aparatını kullanmanız yeterli.
Şık Tasarımlı Kenwood Mutfak Şefi
Her türlü mutfakta yer almasını sağlayan bir tasarıma sahiptir. Klas görünümü ile profesyonel mutfaklarda bile kendine yer bulabilir. İşlevselliğin ve şıklığın bir araya gelmesiyle oluştuğu kabul edilebilir.


Kenwood Chef XL 6,7 L Mutfak Şefi, 1200 W, KVL4100S

Kenwood Chef XL 6,7 L Mutfak Şefi, 1200 W, KVL4100S

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.