Diğer

BuanArt Lavanta %100 Pamuk 3lü Mutfak Havlu Seti | Nakışlı

0 Değerlendirme

69,99 TL

36,53 TL

%48 İndirim
Satıcı: Full
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Diğer Satıcılar

10

Satıcı:

Full

Kargo Tarihi:

En geç 10 Mart Çarşamba günü kargoda

Fiyat:

36,53 TL

BuanArt %100 Pamuk 3 lü Mutfak Havlu Seti | Nakışlı Mutfak Kurulama Bezi

Ürün İçeriği:
3 adet 30x50 cm %100 Pamuk Mutfak Havlu Seti

? [%100 PAMUK] Anadolu topraklarından elde edilen seçkin, uzun lifli pamuk iplikleri ile dokunan havlularımız, ekstra yumuşak bir yapıya sahiptir. Her yıkamadan sonra daha da yumuşak bir havluya sahip olacaksınız.

? [HIZLI KURUR] Ağırlığının 20 katına kadar su hapsetme yeteneğine sahip olan havlularımız, dokuma tekniği gereği su ile temas ettiğinde, sıvıyı tüm yüzeyine yayar ve sıvı hızla buharlaşmaya başlar.

? [DOĞA DOSTUDUR] Çevre dostu boyalarla boyanan pamuk iplikleri, çevreye zarar vermez.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

BuanArt Lavanta %100 Pamuk 3lü Mutfak Havlu Seti | Nakışlı

BuanArt Lavanta %100 Pamuk 3lü Mutfak Havlu Seti | Nakışlı

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.