Softem

Solftem Kaş Kirpik Bakım Yağı 20 ml

0 Değerlendirme

43,99 TL

Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

KAŞ & KİRPİK BAKIM YAĞI (CIMBIZ HEDİYELİ)

‘’GÖZ ALICI KAŞLAR VE KİRPİKLER’’

Cilt bakımında en sona bırakılsa da kaş ve kirpiklerin de en az cilt ve saç kadar bakıma ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Düzenli olarak uygulanan kaş ve kirpikler için özel olarak hazırlanmış serumlar ve yağlar, bakımlarını sağlayacak, kırılmalarını dökülmelerini de engellemeye yardımcı olacaktır.

Kaş ve Kirpik bakım yağı seçerken doğal içerikleri tercih etmek gerekir, içeriğindeki bileşenleri iyi okumak önemlidir.

Softem kaş kirpik bakım yağı içerisindeki doğal bileşenler ile kusursuz bakımı doğal olarak sunmaktadır. Badem yağı, Susam yağı, Hint yağı, Fındık yağı, Zeytinyağı gibi kaş ve kirpikler için önemli ve faydalı bilişenler içeren doğal, koruyucu ve boyar madde içermeyen bir bakım ürünüdür.

Badem, hint ve susam yağları fitokimyasallar, mineraller ve vitaminler bakımından oldukça zengindir, bu sayede kaş kirpiklere gerekli desteği sağlayacak, düzenli kullanımda güçlenmesini ve sağlıkla büyümelerini sağlayacaklardır.

KAŞ KİRPİK BAKIM YAĞI KULLANIM ÖNERİSİ

Makyaj var ise öncelikle makyaj ve kalıntılarından kaş ve kirpikleri iyice arındırmak gerekecektir. Temizlenmiş ve kuru olduğundan emin olunan kaş ve kirpiklere fırçası yardımı ile sürülür. Durulanması gerekmez.

En iyi sonucu alabilmek için düzenli kullanmak önemlidir. Günlük kullanıma uygundur. Her akşam temizlenen kaş ve kirpiklere uygulanabilir.

İçerik: Oleum Prunus Amygdalus Var. Dulcos, Oleum Sesamu İndicum, Oleum Olea Europea, Oleum Ricinuz Communis, Oleum Corylus Avellana, Oleum Triticum Sativum, Oleum Nigella Sativa. Tatlı Badem Yağı, Hint Yağı, Susam Yağı, Zeytinyağı, Çörekotu Yağı, Fındık Yağı, Buğday Özü Yağı.

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü:   Direkt güneş ışığından uzak, serin yerde saklayınız.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 

Raf ömrü: 3 yıldır.

Gramaj: 20 ml

Paraben, parfüm, renklendirici, koruyucu ve silikon içermez.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Solftem Kaş Kirpik Bakım Yağı 20 ml

Solftem Kaş Kirpik Bakım Yağı 20 ml

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat