Loreal Paris

L'Oréal Professionnel B6+ Biotin Inforcer 3'lü Set(Şampuan 500 ml+ Saç Kremi 200 ml+ Saç Kırılmasına Karşı Koruyucu Sprey 37 gr)

0 Değerlendirme

279,99 TL

189,90 TL

Ücretsiz Kargo
%32 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

  • Loreal B6+ Biotin Inforcer Şampuan 500 ml Saç Tipi: Kuru ve Yıpranmış Saçlar.
  • Ürün Açıklaması: Vitamin B6 ve Biotin ile zenginleştirilmiş formül Uygulama: Islak saça eşit olarak dağıtın. Köpürtün. Tamamen durulayın.
  • Gözle temas etmesi halinde bol su ile yıkayın. 
  • Loreal B6+ Biotin Inforcer Saç Kremi 200 ml Kırılma Karşıtı Güçlendirici Saç Kremi Vitamin B6 ve Biotin ile güçlendirilmiş formülü kırılma karşıtı etki sunar.
  • Daha dayanıklı ve daha güçlü hissedilen saçlar. Şampuan + saç kreminin birlikte kullanımı Kullanım Bilgisi: Şampuanlanmış ve havlu ile nemi alınmış saça eşit olarak uygulayın.
  • Tamamen durulayın. Loreal B6+ Inforcer Kırılma Karşı Koruyucu Sprey 37 gr Kırılma Karşı Saç Koruyucu Sprey Saçın taranma esnasında kırılmasını önlemeye yardımcı olan bu spreyi direkt fırçaya sıkın.
  • Kullanım şekli: kullanmadan önce iyice çalkalayın. Şişeyi dik tutun ve spreyi direkt fırçaya sıkın.

 

Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 

 

 

L'Oréal Professionnel B6+ Biotin Inforcer 3'lü Set(Şampuan 500 ml+ Saç Kremi 200 ml+ Saç Kırılmasına Karşı Koruyucu Sprey 37 gr)

L'Oréal Professionnel B6+ Biotin Inforcer 3'lü Set(Şampuan 500 ml+ Saç Kremi 200 ml+ Saç Kırılmasına Karşı Koruyucu Sprey 37 gr)

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.