Diğer

Jane Iredale Play On® Lip Crayon-Nemlendiricili Kalem Ruj 2.8 gr.

0 Değerlendirme

132,90 TL

Ücretsiz Kargo
%24 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Jane Iredale Play On® Lip Crayon - Nemlendiricili Kalem Ruj 2.8 gr

Zengin renkler ile dudakları doldurmak ve pürüzsüzleştirmek için uygulayın.

Ürün Faydası Modern ve çok yönlü tonlar mükemmel renk kazandırır. Yumuşak ve kremsi yapısı ile uygulama kolaydır. İçeriğindeki zengin yağlar ile dudaklarınızı beslerken bakım yapar. Zarif kalem tasarımı rahat ve hassas uygulama sağlar. Dudakları doldurmak ve pürüzsüzleştirmek için uygulayın
RENKLER; Naughty ( Kremsi Tuğla Kırmızısı ) Luscious ( Kremsi Gül Kahverengi ) Yummy ( Kremsi Şeffaf Turuncu ) Charming ( Kremsi sakız Pembe ) Hot Crayon (Kremsi Pembe Kırmızı ) Saucy ( Kremsi Sıcak mercan )

KULLANIM TAVSİYESİ; Zengin renkler ile dudaklarınızı doldurmak ve pürüzsüzleştirmek için uygulayın. Dilerseniz Pure Gloss ile tamamlayın. İPUÇLARI; Krem allık olarak kullanın. Dudaklarınızın daha belirgin olması için kullanın. Rujunuzun daha kalıcı ve pürüzsüz olması için tüm dudağa uygulayın.

Jane Iredale Play On® Lip Crayon-Nemlendiricili Kalem Ruj 2.8 gr.

Jane Iredale Play On® Lip Crayon-Nemlendiricili Kalem Ruj  2.8 gr.

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.