Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


Kozmetik & Kişisel Bakım

Bakımlı olmak hepimizin daha iyi hissetmesini sağlar. Kişisel bakımlarımızı güzellik merkezleri dışında gündelik hayatımız da evimiz de yapabilmemizi kolaylaştıran kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, birçok marka tarafından cilt sağlığımıza uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satın almadan önce cildimizin yapısını iyi bilmemiz gerekmektedir. Büyük önem taşıyan bu konu hem sağlık açısından hem de uyguladığımız bakım açısından büyük önem arz etmektedir, aksi takdirde cildinizi tahriş edebilir veya lekeler oluşmasına sebep olabilir. Paraben içeren ürünlerin kanserojen maddeler içerdiği iddia edilmektedir, bu yüzden genelde tercih edilmemektedir. Doğal ürünlerin yer aldığı ürünler cildinizin yenilenmesine daha çok yardımcı olacaktır. Kozmetik sektöründe isim yapmış; L’oreal Paris, Pastel, Golden Rose, Neva, Maybelline ve birçok köklü markaların her cilde, saç yapısına ve diş yapısına uygun ürünlerini sizler için listeliyoruz. Beğendiğiniz tüm markaların kozmetik ve bakım ürünlerini en uygun fiyata ve indirimler ile sizler için hazırlıyoruz. Cilt bakımı, saç bakımı ve tırnak bakımı için vazgeçilmezimiz olan kozmetik ürünleri hem daha sağlıklı hem de daha bakımlı olmamızı sağlıyor.

Aradığınız Tüm Kozmetik Ve Bakım Ürünlerini Tek Adreste Bulabilirsiniz

Özellik ile kış aylarında nemlendirici kremler çatlayan ve kuruyan vücutlar için büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Hem erkekler de hem kadınlarda el ve vücudun su kaybı ve nem oranını dengelediği bilinir. Kozmetik denince akla genel olarak kadın makyaj malzemeleri gelmektedir. Güzellik kavramı antik çağlardan beri kadınlar ile bağdaşlaştırıldığı için kozmetik üreticisi firmalar ağırlık olarak kadın ürünleri üretmektedir. Dudaklarımızı daha dolgun ve çatlamalara karşı koruması açısından üretilen rujlar, tarih boyunca en çok tercih edilen kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır. Güzellik merkezlerine gitmeden evimizde vücut bakımı yapabileceğimiz birçok yol vardır. Bakım yapacağımız bölgeyi ve neye ihtiyacı olduğunu öncelikle belirlememiz gerekir. Kirpiklerinizi daha canlı bir hale getiren rimeller, yüzünüz deki lekeleri ve siyah noktaları temizlemeye yarayan peeling, daha etkili ve uzun süre dayanıklı makyajlar için makyaj öncesi makyaj bazı, kirpik diplerinizi daha belirgin ve göz alıcı hale getirebilmeniz için dipliner, vücudunuzda bulunan ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için yardımımıza koşan epilsayon malzemeleri, ellerimizin daha güzel görünmesi ve tırnak sağlığımız için manikür ve ayak tırnaklarımız için pedikür setleri gibi daha sayabileceğimiz birçok kozmetik ürününü kozmetik ve kişisel bakım kategorimizde bulabilirsiniz.  Yaz aylarında cilt yanıklarını önlemek için sahilde güneşlenirken veya günlük dışarı çıktığımızda doktorların özellikle kullanmamızı tavsiye ettiği güneş kremi sağlık açısından kullanılan kozmetik ürünlerindendir.

Dolgun Saçlar, Büyüleyici Bir Gülüş Ve Etkileyici Bir Koku

Düz veya dalgalı olsun saçlarımızın her zaman canlı ve bakımlı görünmesini isteriz.  Keratin bakımı ile daha yumuşak ve parlak saçlara kavuşabiliriz. Saç maskeleri ile saç bakımınızı yaparken, Bioxcin gibi bitkisel ürünler ile saç dökülmelerinizi azaltabilirsiniz. Elidor, Blendax, Head & Shoulders ve Pantene gibi markaların şampuan ve saç bakım kremlerini, saç tipinize uygun olanı alabilirsiniz. Dişlerimizi artık şarjlı diş fırçası sayesinde daha rahat ve daha derinlemesine temizlerken, sizin diş yapınıza uygun üretilmiş en iyi diş macunu nu seçebilirsiniz. Yaz aylarında özellikle sıcakların başlaması ile herkesin ortak sorunu haline gelen terlemek hem kendimizin hem çevremizin rahatsız olmasına sebep olabilir. Deodorant kullanımı ile bunun bir nebze önüne geçilebilmekte Nivea, Rexona, Garnier gibi markalar bu konuda çokça tercih ediliyor. Dışarda elbisenize sinen kötü kokular ile problem yaşamamak için gün boyu etkili kalabilen Zara parfüm, erkek parfümü, kadın parfüm veya daha etkileyici kokuya sahip olan afrodizyak parfüm kullanabilirsiniz. Herkes vücuduna değer verir ve en iyi bakımı yapmak ister, www.aliniyor.com olarak tüm bakımlarınız için kozmetik ve kişisel bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz

Sıralama Ölçütü