Arı Yayıncılık

Rakun Roll Okuma Anlama Seti 4.Sınıf

0 Değerlendirme

44,00 TL

24,90 TL

%43 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

 Rakun Roll Okuma Anlama Seti 4. Sınıf


1 Çizgi Roman    
Değerlendirme Testi    
Öğretmen Kılavuzu   
Okuyorum Anlıyorum    
Yorum ve Betimleme     
ISBN  9786059429733      
Yazarı  Feridun Mutlu DEMİRARSLAN        
Branş Sınıf Öğretmeni       
Sınıfı 4.Sınıf        
Yayınevi  Arı Yayıncılık   
“Yeni nesil çocuklara, yeni nesil hikayeler” sloganıyla hazırladığımız okuma anlama setlerimizin en özel serilerinden biri de “Rakun Roll”  Öğrencilerimiz, Rakun Roll’ü soluksuz okuyacaklar. Okurken de akıllarında hep şu soru olacak; ” Büyük patron kim?” 4. Sınıflar için özenle hazırladığımız “Okuma Anlama Setimiz” ; 7 özgün hikaye , okumayı sevdiren  1 çizgi roman ,1 değerlendirme testi ,1 okuma anlama kitapçığı, 1 yorum betimleme ve öğretmenlerimize kullanım kolaylığı sağlayan, hikaye özetlerinin ve etkinlik çözümlerinin yer aldığı  öğretmen kılavuzundan oluşmaktadır.

Rakun Roll Okuma Anlama Seti 4.Sınıf

Rakun Roll Okuma Anlama Seti 4.Sınıf

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat