Hobi Eğitim Dünyası

Çılgın Profesör Oyunu

0 Değerlendirme

110,00 TL

72,90 TL

%34 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Hobi Eğitim Dünyası Çılgın Profesör Eğitici Dikkat OyunuGörsel algı mantıksal analiz ve dikkat-konsantrasyon becerilerinin gelişmesinde yardımcı olan muhteşem bir Oyun Çılgın Profesör.
Çocuklar tüm bu becerilerini geliştirimken çok eğlenecekler ve boş zamanlarını çok değerli bir aktivite ile geçirecekler.

Oyunun Amacı: Oyun kartında yer alan görevleri, doğru sıralamayla test tüplerine en hızlı şekilde aktarmak.

Nasıl Oynanır: Her oyuncu başlangıçta 3 deney tüpünde 2'şer adet (yeşil kırmızı ve mor) renkli top alır . Görev kartları karıştırılarak ortaya konulur. Tüm oyuncular hazır olunca en üstteki görev kartı açılır. Görev kartında gösterildiği gibi maddeler düşürülmeden ve el değdirmeden tüpleri tüpe aktarılarak doğru sırada dizilir eğer oyuncu toplarından birini dokunur ya da yere düşürürse o turda bekleme cezası alır .Tüplerini doğru şekilde sıralayan oyuncu "yaptım" diyerek oyunu bitirir. Tum oyuncular sıralamanın doğru olduğunu onaylarsa oyuncu açık olan kartı kazanarak 1 puan alır. Hobi eğitim dünyası çılgın profesör oyunu kazanımları 4 yaş ve üzere çocuklar için görsel algı, dikkat Konsantrasyon hafıza, motor becerileri, mantıksal analiz ve uzamsal düşünme becerilerini geliştiren harika bir oyundur.


Kazanımları:

El becerisi gelişimi
Görsel hafıza ve görsel algı gelişimi
Hızlı karar verme ve analiz etme yetisinin gelişimi
Dikkat ve konsantrasyon gelişimi
Uzamsal düşüme becerisinin gelişimi


+4 Yaş çocuklar için uygundur.
En az 2 en fazla 4 kişi oynayabilir.

Çılgın Profesör Oyunu

Çılgın Profesör Oyunu

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.