Diğer

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası

0 Değerlendirme

999,90 TL

799,90 TL

Ücretsiz Kargo
%20 İndirim

Renk

daha fazla göster
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Diğer Satıcılar

10

Satıcı:

Tommybaby

Kargo Tarihi:

En geç 8 Mart Pazartesi günü kargoda

Fiyat:

799,90 TL

 

Anne sütü, bebeklerin beslenmesinde hayati öneme sahiptir. Doğumundan itibaren özellikle ilk 24 aylık süreçte bebeklerin sağlıklı gelişimi için anne sütü öncelikli tercih olmalıdır. Ancak günümüz koşullarında çalışan annelerin bebeklerini emzirmeye uzun süreler devam etmeleri mümkün olmayabilir. Bu sorunu çözmek için anneler, sütlerini sağarak bebeklerine vermek zorunda kalır. Anne bebek ürünlerinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan Philips Avent serisi geliştirilmiş elektronik göğüs pompası ile annelerin sütünü kolayca sağabilmelerini ve bebeklerin anne sütüyle beslenmeye devam etmesini sağlar. 

Anne Sütünün Steril Sağımına Destek Olur

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için annelerini emerek beslenmesi tavsiye edilir. Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, sadece çalışan anneler için değil; emme problemi yaşayan bebeklerin de anne sütüyle beslenmesine yardımcı olur. Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, hangi ihtiyaç sebebiyle olursa olsun; annelerin sütlerini steril bir şekilde sağmalarını ve uzun süreler muhafaza etmeleri için en ideal cihazlardır. Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, sadece bebeklerin beslenmesi için değil annelerin sağlığı için de gerekli olabilir. Fazla emmeyen bebekler ya da bebeğinin ihtiyacından daha fazla süt üreten anneler, süt sağma pompaları sayesinde vücutlarındaki fazla sütü sağabilir. Bebekler tarafından emilmeyen sütler, anneleri rahatsız edebileceği gibi çeşitli sağlık sorunları da yaratabilir. Bu açıdan ele alındığından Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, bebeklerin beslenmesi kadar; annelerin sağlığı için de gerekli bir üründür. 

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası Aparatları

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, göğüsleri nazikçe uyarır ve üstün çekiş gücü sayesinde konforlu ve sağlıklı sağıma yardımcı olur. Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, sahip olduğu özel tasarımlı aparatları ile süt sağma sürecini çok daha kolay bir hale getirir. Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, göğse yerleştirilen silikon masaj yastığı, biberon, sağılan sütün biberona aktarıldığı geçiş aparatı, pompanın bulunduğu elektronik cihazı ve cihaz ile göğüs arasında hava geçişini sağlayan silikon hortumdan oluşur. 

İhtiyacınıza Göre 3 Farklı Hız Kademesi ile Konforlu Sağım Sağlar

Şarj edilebilen ya da doğrudan elektrik prizine bağlantıyla çalışan pompasında konforlu sağım için 3 farklı hızda sağım sağlayan kademeler bulunur. 3 farklı kademedeki sağım hızına ek olarak; sağım öncesinde göğsü sağım için hazırlayan nazik uyarma özelliği bulunur. Silikon yastığını göğsünüze yerleştirdikten sonra biberonla sağım aparatının bağlantısını yaparak sağıma başlayabilirsiniz. İlk olarak nazik uyarı modunu devreye sokarak göğsünüzü sağım için hazırların. Sonrasında ihtiyacınıza uygun olan hız kademelerine geçerek sağımı sürdürebilirsiniz. Dik pozisyonda otururken bile sağılan sütün biberona aktarılmasını sağlayan tasarımı süreci kolaylaştırır. Her iki göğüs için de sağımı tamamladıktan sonra biberonda biriktirdiğiniz sütleri anında bebeğinize sunabilirsiniz. Dilerseniz sağımın ardından anne sütünü, saklama poşetlerine aktararak sonraki dönemlerde kullanabilirsiniz.

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompasının Özellikleri

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, sahip olduğu kompakt ve minimal tasarımıyla anneler için her pozisyonda kolay kullanım sağlar.

50 desibelin altında ses üreten Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, üzerindeki tuşlar yardımıyla, sağım esnasında konforlu kullanım sunar. 

Özel tasarımıyla anne sütünün göğüsten doğal akışına destek olur ve sağlıklı sağıma yardımcı olur.

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompasında demonte olarak bulunan aparatları, her kullanımınızda kolaylıkla bir araya getirebilirsiniz

Özel çantası sayesinde cihaz içeriğindeki tüm aparatları ve pompa ünitesini yanınızda taşıyabilirsiniz.

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası, Philips Avent serisinin diğer ürünleriyle uyumludur.

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompasının tüm aparatlarının temizliğini sağlayabilirsiniz. Elektronik pompası hariç tüm parçaları uygun yıkama koşullarında bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.