Mobpazar

Karyola,Akasya Mdf Karyola 90x190 Cm+Aloevera Yatak Seti

0 Değerlendirme

1.468,01 TL

1.072,90 TL

Ücretsiz Kargo
%27 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Akasya Mdf Karyola+Aloevera Ortopedik Yatak Seti

Dekoratif ve şıklığı ile yatak odanıza zerafet!

E1 Standartlarına Sahip %100 MDF Malzemeden Üretilmiştir. Dekoratif ve şıklığı ile yatak odanıza zerafet katacak mdf karyola Akasya MDF Karyola Özellikleri Ortopedik Lata Sistemi Neden Ortopedik Lata sistemi olmalı, üzerine koyulacak yatağa ekstra ortopedik özellik katacağı için, yatağın ortopedik özelliğinin armasına yardımcı olur.
Kolay Temizlik Karyolamız %100 MDF den yapıldığı için rahat bir şekilde silinip temizlenebilir. Yerden yüksekliği 13 cm olduğu için karyolanın alt kısmıda rahat bir şekilde temizlenebilir. Kolay Kurulum Minifix vida sistemi ile yapılan karyolamız baş ucu ayak ucu ve traverz kısımını rahat bir şekilde montaj yapabilirsiniz. Lata sistemi birbirine geçme olduğu için vidaya ihtiyaç bile duymadan kurulumu yapabilirsiniz. 

Karyola,Akasya Mdf Karyola 90x190 Cm+Aloevera Yatak Seti

Karyola,Akasya Mdf Karyola 90x190 Cm+Aloevera Yatak Seti

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.