Dekoriz

Carlo Ahşap Tv Ünitesi

0 Değerlendirme

1.485,00 TL

1.349,90 TL

Ücretsiz Kargo
%9 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Malzeme : Yerli Üretim Doğal Çam Ağacı Ürün Ölçüleri : Genişlik 180 cm Derinlik 30 cm Yükseklik 45 cm, Malzeme Kalınlığı ±3 cmdir. Kapaklar yana doğru açılır şekildedir. Kapak içerisin rafyoktur.Ayrıca 2 adet çekmecesi mevcuttur. Resimde görülen ürün canlı fotoğraftır. Bazen kullanılan ağaçtan kaynaklı ton farklılığı olabilmektedir. Sipariş verirken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Ürün doğal fırınlanmış çam ağacından üretilmektedir. Ürününüz, demonte olarak gönderimi sağlanmakta olup, kurulum malzemeleri paketin içerisindedir. Resimde görülen aksesuarlar ve yatak fiyata dahil değildir. Tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız ağaçlar ve ahşaplar tamamen kurumuş, planlı kesilmiş yaşlı ağaçlardan elde edilmektedir. Doğaya zarar verecek hiçbir kesim işlemi yapılmamaktadır. TSE onaylı, ihracat izni olan, dünya standartlarında üretilmiş markaların ürünleri ile boyanmaktadır. Ahşap koruyucu kullanılmaktadır. ÖNEMLİ :Kargo ve Teslimat Hiçbir kargo firması ürün tesliminde kontrol imkanı tanımamaktadır. Ayrıca hiç bir kargo firmasının, 30 desi üzerinde olan ürünleri kata çıkarma zorunluluğu yoktur. Bu konuda anlayışlı ve çözüm odaklı olduğunuzda kurye arkadaşlar gerekli yardımı yapabilmektedir. Dekoriz Mobilya'ya ait olan bir ürünü, bilmeyerek hasarlı ürün teslim almış olsanız dahi hasarlı parçanın numarasını bize iletmeniz halinde sorgulamadan derhal ücretsiz olarak yenisini gönderir. Hasarlı parçayı geri talep etmez.Bu önemli detayı firmamıza yapılmış olan yorumlardan teyit edebilirsiniz. Ürünümüz sıfır, adınıza e-faturalı olup mail adresinize gönderilmektedir. Kutu içerisinde fatura çıkmaz ise mail adresinizi kontrol etmenizi öneririz. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Carlo Ahşap Tv Ünitesi

Carlo Ahşap Tv Ünitesi

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.