Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


Ev & Dekorasyon, Yaşam

Hepimiz evimizi sade ve şık bir şekilde dekore etmek isteriz. Bunun için duvar boyamızdan, halı, mobilya ve küçük aksesuarlarımızın renk uyumuna dikkat ederiz. Görünüm olarak dikkat etmemizin yanı sıra renklerin psikolojik etkilerini de hepimiz artık kabul ediyoruz. Günün büyük çoğunu dışarıda geçiririz ve evimize geldiğimizde yorgunluk ve stresini atmak isteriz. Misafirlerimizi ağırladığımız salonumuzun, salon dekorasyonu yaparken misafirlerimiz ile iletişimizi kuvvetlendirecek renkleri kullanmalıyız.  Her odanızın uyumu için ayrı özen gösteren www.aliniyor.com ekibi en iyi markaların ürünlerini sizler için hazırlıyor.

Güne Pozitif Başlayın, Enerjiniz Hayata Yansıtın

Günümüzün neredeyse %20 ile %30 unu uyuyarak geçiririz günün geri kalanını da etkileyen uyku, gerek sağlık gerekse pozitif ve daha dinç bir gün geçirmemiz için, uyku hayatımızda büyük önem arz etmektedir. Dinç ve daha aktif bir gün geçirmek için kaliteli bir uykuya ihtiyaç duyarız. Bu konuda yatağımızın konforu çok önemlidir. Şık ve kullanışlı yataklar seçerken yatış pozisyonumuza, boy uzunluğumuz, kilomuz, yatağın bel boşluğumuza uyumuna dikkat etmeliyiz. Tek kişilik yorgan veya çift kişilik yorganlar arasında seçim yaparken yorganınızın, içerdiği malzemeden ağırlığına, vücudunuzda oluşturabilecek herhangi bir alerji durumundan, uyurken rahat hareket edebilmenize kadar birçok etkene dikkat etmelisiniz. Mutlu bir uykunun tadını çıkartabilmeniz için sizlere sunduğumuz seçenekleri inceleyebilir, size ve ailenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Hayatınızı Hesaplı Ve Kaliteli Bir Şekilde Dizayn Etmenizin En Kolay Yolu

Oturma odanız, bahçeniz, balkonunuz evinizin her köşesi için hazırlanmış bir birinden estetik dekorasyonlarına en kaliteli ve hesaplı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Koçtaş duvar kâğıdı ile duvarlarınızı yeniden renklendirip evinizin havasını değiştirebilir dekoratif duvar tabloları ile süsleyebilirsiniz. Pencerelerinizi gri fon perde dekorasyon, otantik perde ve dekorasyon modelleri ile mobilyalarınızın renklerini ön plana çıkarabilirsiniz. Kış bahçenizin şıklığını arttırarak bahçenizin sefasını soğuk kış günlerinde de aile sıcaklığınız ile çıkartabilir, barbekü keyfiniz için kaliteli barbeküler, salıncaklar, oturma gruplarının arasından ruhunuzu yansıtanı satın alabilirsiniz. Boy aynası modellerinden birini seçip holünüzü güzelleştirebilirsiniz.  Bebek odası takımı ile evinizin yeni üyesine Dünya ya hoş geldin diyebilirsiniz. Tüm markaların bir birinden farklı hırdavat çeşitleri ile kendi evinizin ustası olup küçük değişikliklere imza atabilirsiniz. Evinize ve hayatınıza kolaylıklar sağlayan, ihtiyacınız olan tüm ürünleri alınıyor ile kaliteli markaların çeşitli ürünlerini evinizin rahatlığında satın alma imkânı sağlıyoruz.

Sıralama Ölçütü