Diğer

Wiky S Akıllı Çocuk Saati

0 Değerlendirme

797,90 TL

Ücretsiz Kargo
%60 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Diğer Satıcılar

10

Satıcı:

Koycebine

Kargo Tarihi:

En geç 19 Nisan Pazartesi günü kargoda

Fiyat:

799,00 TL
SESLİ GÖRÜŞME VAR
GPS (KÜRESEL KONUMLAMA SİSTEMİ) VAR

Wiky S Akıllı Çocuk Saati 


Çocuğunuzdan Her An Haber Alın

Çocuk saatini kullanarak bütün korkularınızı sona erdirebilir, huzur içinde çocuğunuzdan haber almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Telefonunuza uygulama indirdiğiniz zaman, onu an be an takip edebilirsiniz. Çocuğunuz kiminle iletişim kurduğu artık sır olmayacak.
Özel Tasarlanmış Saat Özelliği
Özel tasarlanan saat sayesinde, çocuğunuzun sağlığını takip etmeniz de mümkün olacak. Wiky Watch ile çocuğunuzun sağlığı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çocuğunuzun Güvende Olduğundan Emin Olun
Çocuğunuzun güvenliğinden emin olmak artık çok kolay. Belirlediğiniz kişilerin dışında kimse çocuğunuzu arayamaz, çocuğunuzdan bu kişilere arama gidemez. Wiky Watch ile kontrol sizde!

Her Şey Çocuğunuzun Sağlığı için Düşünüldü
Wiky Watch akılı çocuk saati çocuğunuzun sağlığı için 2G teknolojisiyle çalışmaktadır. Sim kartı aldığınız zaman bu kartın 2G ile uyumlu olmasına dikkat edin. Saatle birlikte yayılan radyasyon değeri yalnızca 0,0096 olarak ölçülmüştür.


Acil Durumlarda Anında Müdahale
Çocuğunuzun kolunda Wiky Watch olduğu zaman acil durumlarda müdahale etme şansını olur. Çünkü saat çıkarıldığı zaman uyarı mesajı tarafınıza iletilir. Çocuğunuz saati kullanırken de SOS tuşuna basarak yardım isteyebilir.

Down Sendromlu Çocuklara Yardım Yapın
Her Wiky Watch satın aldığınız zaman, Down sendromlu çocuklara yardım etmiş olursunuz. Down sendromlu çocuklara bağış yaparak kendi çocuğunuzu güvence altına alabilirsiniz.

Wiky S Akıllı Çocuk Saati

Wiky S Akıllı Çocuk Saati

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.