Grundig

Grundig KM 5040 Premium Line Filtre Kahve Makinesi Siyah

0 Değerlendirme

648,90 TL

Ücretsiz Kargo
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Grundig KM 5040 Premium Line Filtre Kahve Makinesi Siyah
Kalabalık Ekipler İçin Geniş Hazne
Hem evlerde hem de kafe gibi yerlerde kullanıma uygun filtre kahve makinesi, geniş bir hazneye sahip. İsterseniz 7 fincana kadar kahveyi tek seferde demeyebilir, her fincan için ayrı ayrı uğraşmazsınız.


Su Seviyesini Kontrol Edebilme
Birden fazla kahve demleneceği zaman, kaç fincana nereye kadar su konulması gerektiğini, gösterge üzerinden takip edebilirsiniz. Ölçü konusunda size yardımcı olması sayesinde, kahvenizin tadı tam istediğiniz şekilde olur. Ayarlamasını ne fazla ne de eksik yaparsınız.

Otomatik Olarak Kapanma Özelliği
Kahveyi demledikten sonra makinenizi uzun süre kullanmamanız halinde, makine kendisini otomatik olarak kapatabilir. Siz müdahale etmezseniz, bir süre kahvenizi sıcak tutmak adına çalışmaya devam eder. Sonrasında kullanılmazsa kendisini kapatır.

Kısa Sürede Demleme
Demleme süresi uzun zaman almaz. Suyunuzu doldurduktan ve demlenmesi için hazneyi kapattıktan sonra, 10 dakika içerisinde lezzetli kahveleriniz hazır hal gelmiş olur. 7 kahveyi aynı anda demleseniz bile, bu süre çok fazla uzamaz.
Açılabilir Su Tankı ile Kullanışlı
Su tankı, 90 derece açılabilen bir kapak şeklinde tasarlanmıştır. Buna bağlı olarak su doldurma işlemi çok daha kolay bir şekilde yapılabilir.

Kahveyi Sıcak Tutabilen Termos
Bir bardak kahve ile yetinmeyenler için, siz ilk fincanınızı yudumlarken, ikinci fincanınız makine içerisinde sizin için sıcak tutulur. Termos özelliği sayesinde, kahveniz hemen soğumaz, bir süre sonra kendinize bir fincan daha kahve alabilirsiniz.


Grundig KM 5040 Premium Line Filtre Kahve Makinesi Siyah

Grundig KM 5040 Premium Line Filtre Kahve Makinesi Siyah

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat