Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


ELEKTRONİK

Elektronik daha doğrusu elektrik hayatımızın her noktasında bize yardımcı olmakta. Elektronik eşyalar da olmazsa olmaz dediğimiz ürünlerin başında buzdolabı, çamaşır makinası, ütü, ısıtıcılar, bulaşık makinaları, bilgisayarlar, Apple telefon lar, Android telefonlar ve daha birçok ürün sayabiliriz.

Artık daha hızlı ve daha hijyenik bir temizlik yapmamızı sağlayan elektrik süpürgeleri farklı tasarım ürünleri sayesinde evinizin veya Ofisiniz in temizliğini kolaylaştırıyor. Saatlerce temizleme ve fazladan su kaybını önleyen ve her geçen gün gelişen bulaşık makinaları, çamaşır makinaları sayesinde hem tasarruf edip hem de kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Bir yere yetişirken akıllı telefonlarınız ile e-postalarınızı takip edebilir oyun ve sosyal medyalardan geri kalmazsınız. Yorgun geçen günün ardından ev sinema sistemleri ve akıllı televizyonlar aileniz ile beraber kendinizi sinema salonunda hissetmenizi sağlayacak.

Her alanda yardımınıza koşan elektronik eşyalar sayesinde kişisel bakımlarımızı bile kısmen de olsa evimizde yapabiliyoruz saç maşaları, fön makinaları, masaj aletleri, sağlığımız için tansiyon aleti gibi birçok ürüne ulaşmamızı sağlıyor.

Hem yazın sıcağından kurtulmak hem de kışın soğuğunda odamızı ısıtmaya yarayan son teknoloji, her odanın boyutuna göre motor gücüne sahip, şık ve enerji tasarrufu özellikleri sayesinde hesaplı klima çeşitlerine göz gezdirebilir, vantilatör ve ısıtıcılar sayesinde tek işlevli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bebeğiniz odasında huzur içinde uyurken uyandığında haberdar olmanızı sağlayan telsizler, siz evde yokken evinizi izleyen güvenlik sistemleri, yangına duyarlı sistemler, akıllı musluklar, iş yerinizde güvenlik amaçlı kullanabileceğiniz tüm ürünleri alınıyor'da bulabilirsiniz.

Marka ya mı özelliklere mi dikkat edersiniz?

Herkes aldığı ürünün her koşulda kendini tatmin etmesini ister. Akıllarda Dünyaca isim yapmış belli başlı markalar yer almakta elektronik ürünler satın alırken. Bunlar Bosch, Arçelik, Beko, Arzum, Philips, Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Asus, Casper, Lenovo, Arnica, Vestel ve daha birçoğu gibi sizlerin günlük hayatınızı daha pratik hale getirmeye çalışan markalar yer alır. Üretilen her ürünün özelliği farklıdır. Bizleri daha çok ilgilendirdiğini düşündüğüm kısım bu aslında bir cep telefonu alırken kamera, ses kalitesi, işlemci hızı, batarya şarj süresi gibi birçok özelliğine bakarken bir buzdolabı alırken iç kapasitesi, soğutma gücü, bölmelerin uyumu, mobilyalarımıza olan uyumuna kadar her şeye dikkat ederiz

Güzel bir müzik dinlemek için kulaklığımızın kulak şeklimize uyumlu oluşuna, verdiği ses düzeyi ve kalitesi ile kulağımız da herhangi bir sağlık problemi yaşamamamızı, sağlam ve dayanıklı olmasına, ev, ofis veya aracımızda kullanmış olduğumuz ses sistemlerinin dekoratif oluşuna kalite ve dayanıklılığına özen göstermeliyiz.

Bilgisayarlarımız hemen hemen her şeyimiz halinde artık. Bilgi bankası, anı bankası, eğlence alanı, müzik ve hobi alanı, haberleşme aracımız hatta televizyon olarak bile kullanıyoruz artık. Alacağınız bilgisayarın işletim sistemi, Ram, hard disk, ses düzeyi, görüntü kalitesi ve diğer tüm donanım özelliklerinin size uygun olup olmadığını incelemelisiniz. En çok oyun oynamayı mı seversiniz yoksa programlar ile yaratıcılığınızı arttırmayı mı? Size uygun performansta ürününüzü istediğiniz markadan seçebilir Sanal Dünyadan uzak kalmamış olursunuz.

Kıyafetlerinizin evinize veya işletmenize yetişebilecek, daha hijyenli, daha hesaplı, daha güvenilir bir biçimde yıkanmasını istemez misiniz? Hem de tek tuşla. Ev hanımlarının büyük bir kurtarıcısı olan çamaşır makinaları artık işletmelerde de yaygın bir biçimde kullanılmaya başladı. Hem zamandan hem de su harcama konusunda yüzleri güldüren makinalar en çok tercih edilen beyaz eşyaların başında geliyor diyebiliriz. Yeni bir makina alırken, su kapasitesine, yıkama kapasitesine, tasarruf oranına, boyutuna ve kullanım kolaylığına özen gösteririz. Makinalar artık ne kadar kırışıklığı azaltmayı hedeflese de her kıyafetin yıkandıktan sonra hâla ütü ye ihtiyacı vardır. Buharlı ütüler en çok tercih ettiğimiz ütü sınıfına girerken, iş seyahati yoğun olanların imdadına seyahat ütüler yetişiyor. Ütünüzün kumaşa olan baskısı, verdiği sıcaklık, güvenlik gibi özelliklerine dikkat etmenin önemi yüksektir.

 

Tercihinizi yaparken size kolaylık sağlıyor.

Alınıyor uzman ekipleri sayesinde tüm markaların her bir ürününün özelliklerini tek tek sizlere sunuyor, bu sayede bir ürün alırken dikkat etmeniz gerek tüm hususları detaylı bir şekilde kontrol edebilir farklı markalar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Trend ürünler kısmında alacağınız ürünün en çok hangi modelinin seçildiğini görebilir, satın alacağınız ürün hakkında daha önceki kullanıcılar tarafından yapılan yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Sıralama Ölçütü