Diğer

Beko BKK 2220 IN 1.7 L Çay Makinesi

0 Değerlendirme

488,90 TL

Ücretsiz Kargo
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Beko BKK 2220 IN 1.7 L Çay Makinesi

Çay Severlere Özel
Bu ürün bütün çay severler için oldukça kullanışlı ve pratik ürünlerden birisidir. Dileyenler ofislerine dileyenler de evlerine gönül rahatlığı ile bu çay makinesini alabilir. Kısa sürede çay zevkini yaşayabilme şansınız vardır.
Her Mekanda Kullanım
Kalabalık ofislerde ve işyerlerinde de çalışanların çay ihtiyaçlarını karşılamada oldukça etkili ürünlerden birisidir. Özellikle gövdesi ve çay demleme haznesi paslanmaz çelikten meydana getirildiği için bu makineyi seneler boyunca kullanabilme şansınız vardır.
Elektrikle Kullanım
İçinde yer alan suyu 1650 Watt güç ile kaynatarak kısa sürede çayın demlenmesine yardımcı olur. Kablosuz bir şekilde kullanımı da mümkündür. 360 derece dönebilen altlığı sayesinde kullanımı da oldukça rahattır.
Yıllar Boyu Sizinle
Ergonomik bir yapıya sahip olmasından dolayı mutfağınızda veya ofisinizde fazla yer kaplamaz. Sağlık açısından da bütün testlerden geçerek üretilmesinden dolayı uzun seneler boyunca gönül rahatlığı ile bu çay makinesini kullanarak ailenize çay ziyafeti verebilirsiniz.
Enerjiyi Korur
Otomatik kapanma özelliği sayesinde makineyi kapatmayı unuttuğunuz zamanlarda kendiliğinden kapanarak enerji tasarrufu yapmanıza olanak sağlar. Bu makinenin çayı her daim sıcak tutma özelliği ile gün içerisinde her zaman çaylarınızı sıcak içebilme imkanınız vardır.
Misafirleriniz Hep Mutlu
1,7 litrelik hacme sahip olmasından dolayı kalabalık misafirleriniz geldiğinde tek seferde bir sürü çay ikram edebilme şansına sahip olursunuz.

Beko BKK 2220 IN 1.7 L Çay Makinesi

Beko BKK 2220 IN 1.7 L Çay Makinesi

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat