Beko 

Beko BKK 2199 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

0 Değerlendirme

698,90 TL

Ücretsiz Kargo
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Beko BKK 2199 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Üstün Performans Sağlayan Çalışma Sistemi
2600 Watt sistem gücü sayesinde, elektrik kullanımı en aza indirerek kısa sürede ısınacaktır. Isı sistemlerindeki performansı üst seviyeye çıkaran çalışma sistemi, başlatma düğmesine tıklandıktan sonra devreye girecektir.Özel Tasarım Tabanıyla Kullanım Kolaylığı
Özel seramik tabanı sayesinde, kumaşlar üzerindeki hareket kabiliyeti kolaylaşacaktır. Kolay hareket sağlayan seramik tabanıyla, çok fazla güç uygulamaya gerek kalmadan kumaşlardaki kırışıklıklar giderilecektir. Kumaş türüne göre, ısı seviyesi ve buhar dengesi ayarlanabilir.
Sürekli Buhar Özelliğiyle Ekstra Performans
Sürekli buhar gücüyle, kıyafetlerdeki sertleşmiş kırışıklıklar kolaylıkla düzeltilmektedir. Kırışıklıkların güç uygulamadan açılması için dakikada 110 gram/dk. buhar üretmektedir. Devamlı buhar gücüyle birlikte, isteğe göre şok buhar da uygulanmaktadır.Ergonomik Tasarımla Rahat Kullanım
Ergonomik ölçüleri sayesinde, kullanım ve saklama alanından feragat edilebilir. Kullanım alanını kolaylaştırmak için 4,6 kg ağırlığında tasarlanmıştır. Dış yüzey yüksekliği 23,5 cm, genişliği 21,5 cm ve derinliği 34 cm ölçülerindedir.
Dikey Ütüleme Seçeneği
Doğrudan sıcaklıkla temas etmeye uygun olmayan kumaşlar için dikey ütüleme özelliğinden faydalanılmaktadır. Üstün buhar gücü sayesinde, askılıkta yer alan kıyafetlere, sıcaklık teması olmadan ütüleme işlemi uygulanabilir.
Su ve Kireç Önleyici Sistem
Ütüleme esnasında su damlacıklarını engellemek için su akıtma güvenliği geliştirilmiştir. Musluk suyu kullanımını kolaylaştıran kireç önleyici koruma sayesinde, uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır.

Beko BKK 2199 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Beko BKK 2199 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat