Diğer

Beko BKK 2144 Y Katı Meyve Sıkacağı

0 Değerlendirme

1.098,90 TL

Ücretsiz Kargo
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

KULLANMA ŞEKLİ KATI MEYVA SIKACAĞI

Beko BKK 2144 Y Katı Meyve SıkacağıHız Kontrolü Avantajı
2 kademeli olarak arttırılabilen seviyesi sayesinde meyvenin sertliğine veya istediğiniz küçültme oranına göre kontrollü bir şekilde sıkma işlemini yapabilmenizi sağlar. Böylece meyveleriniz fazla ezilmez veya fazla büyük kalmaz.

Paslanmaz Çelik Farkı
Hem süzgecinin hem de bıçaklarının paslanmaz çelikten yapılmış olması sayesinde kusursuz bir şekilde çalışır ve her zaman ilk günkü gibi yepyeni kalır.

Kullanışlı Posa Haznesi
2 Litrelik hacme sahip ve ayrılabilen posa haznesi sayesinde tek seferde çok fazla meyveyi sıkabilirsiniz. Sürekli hazneyi boşaltmanıza gerek kalmaz ve hızlı bir şekilde işinizi bitirebilirsiniz. 


Temizleme Kolaylığı 
Hem posa haznesi hem bıçakları hem de diğer parçalarını çok rahat bir şekilde ayırarak kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ayrıca temizlik fırçası sayesinde işinizi çok daha kolaylaştıracak. Bu sayede hiçbir kalıntı ve bir kir kalmadan bir sonraki kullanım için tertemiz bir şekilde sizi bekler.

Her Türlü Meyve İçin Uygun 
Elma gibi büyük ve sert meyvelerde bile 75mm geniş ağzı sayesinde size büyük kolaylık sunar. Bu sayede parçalamaya veya bölmeye gerek kalmadan tüm meyvelerinizi tek parça olacak şekilde kolaylık haznesinin içine atabilirsiniz.

Her Zaman Emniyetli Kullanım
Sahip olduğu emniyetli kilit sistemi sayesinde keskin bıçakları veya aparatları size ve sevdiklerinize zarar veremez. Kapağı tam kapatılmadığı sürece asla çalışmaz. Bu sayede bıçakların dışarı fırlamasını engeller. 

Beko BKK 2144 Y Katı Meyve Sıkacağı

Beko BKK 2144 Y Katı Meyve Sıkacağı

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat