Filtreler

Renk
Kullanım Şekli
Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


Hava Temizleme & Nem Alma Cihazları

Hava temizleme cihazının vaadi caziptir: Evinizdeki havayı temizlemek, koku, duman, toz ve evcil hayvan kepeği de dâhil olmak üzere tüm yabancı maddelerden kurtulmak için tasarlanmış bir cihaz. İç mekân havasının dış ortam havasından beş kat daha fazla belirli kirletici seviyelerine sahip olabileceği göz önüne alındığında, gerçekten de ihtiyaç duyulabilecek bir cihazdır.

Hava temizleyicileri genellikle bir filtre veya çoklu filtrelerden ve havayı emen ve dolaştıran bir fandan oluşur. Hava filtreden geçerken kirleticiler ve parçacıklar yakalanır ve temiz hava yaşam alanına geri itilir. Tipik olarak, filtreler kâğıt, elyaf veya ağdan yapılır ve verimliliği korumak için düzenli olarak değiştirilmeleri gerekir.

Nem alma cihazı, genellikle sağlık veya konfor nedenleriyle havadaki nem seviyesini azaltan ve koruyan veya küf kokusunu gideren ve havadan su çekerek küf oluşumunu önleyen elektrikli bir cihazdır. Ev, ticari veya endüstriyel uygulamalar için kullanılabilir.

Kategorimizde bulunan rutubet giderici, Dyson hava temizleyici, nem alıcı cihaz, hava temizleme makinesi, iyonik hava temizleyici gibi evdeki konforunuzu ve sağlığınızı daha iyi seviyelere getirebilecek bu cihazlar arasından size uygun olan ürünü dilediğiniz gibi seçebilirsiniz ve seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

 

Sıralama Ölçütü