Design OTTO Hareketli Karagöz Hacivat Drama Oyun Sahnesi Gece Lambası Eğitici Oyuncak Ahşap Oyuncak

149,99 ₺

200,00 ₺

%25 İndirim
Ücretsiz Kargo

Ahşaptan üretilen ve aynı zamanda gece lambası olarakta kullanabileceğiniz özel tasarım Design OTTO Hacivat & Karagöz Drama Oyun Sahnesi sayesinde çocuğunuzla birebir veya arkadaşlarıyla birlikte yapacağı gösteri şeklindeki oyunlar ile hem çok eğlenceli dakikalar geçirecek , hem de çocuğunuzun sosyal gelişimine katkıda bulunacaksınız.

 

Drama oyunları çocukların kendini ifade edebilme becerisi kazanmasına, arkadaşlarıyla doğrudan iletişim kurarak benlik algısını keşfetmesine, topluluk arasında karşılıklı güven duygusunun gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ürün gizli mekanizmalı olup Hacivat ve Karagöz sahne ortasına doğru hareket ettirildiğinde eğilme ve kalkma hareketi yapmaktadır. Bu sayede gerçekçi bir şekilde oyun sahnelenmektedir.

 

Evlerin pencerelerinden Hacivat veya Karagöz karakterleri çıkarak birçok Hacivat Karagöz oyununda sergilenen evden dışarı çağırılma canlandırmaları eğlenceli şekilde oynanabilmektedir. Ürün yanında oyunlarda yoğunlukla kullanılan “Tef”, çocuğunuzla eğlenceli dakikalar geçireceğiniz "Hacivat ve Karagöz maskeleri", oyun videolarını telefonunuzdan açıp rahatlıkla tekrar edebilmeniz için “Telefon Standı” ve ürünü gece lambası olarak kullanabilmeniz için “AmpulHEDİYEMİZDİR.

 

Sahnedeki bulut sağa-sola hareket ederek güneşi temsil eden ampulün önüne geçebilmekte, böylece odanıza yayılan ışığın miktarını ayarlamanıza yardımcı olmakta, çocuğunuz uyurken ışıktan rahatsız olmasının önüne geçmektedir. Açma kapama düğmeli kablo sayesinde fişi bir kez prize taktıktan sonra kolayca ışığı açıp kapatabilirsiniz.

 

Bunlara ek olarak yine oyunlarda çok bahsi geçen temsili kabak ve tencere parçaları ile tarihi şehir ve 2 adet ağaç silüeti oyun setinde bulunmaktadır. Ayrıca çocuklarınız oyunlarını gönül rahatlığıyla oynasın diye sahnenin altına takılabilen yedek parça plakası ürün ile birlikte gönderilmektedir.

 

Ürün demonte halinde gönderilmektedir. Oyun Sahnesini plakalardan parçaları çıkararak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli bir şekilde yapacak, onun heyecanını paylaşacaksınız. Montaj için hazırladığımız görsel döküman ile rahatlıkla parçaları birleştirecek ve montaj için hiçbir teknik alete ihtiyaç duymayacaksınız. Kurulum kılavuzu ürün ile birlikte gönderilmektedir.

 

Ürün Malzemesi Mdf dir. Zararlı hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Ürün Ölçüleri 50*27*19 cm. dir (Montajlı ürün ölçüsüdür). Ölçü bilgileri son görselde detaylı olarak gösterilmiştir.

 

Paket içeriği: Ahşap 6 adet Plaka, Tef, Telefon Standı, Sarı Renk Ampul, E27 Arapuarlı Duy, Açma Kapama Düğmeli Kablo, Yedek Parça Plakası ve Kurulum Kılavuzu

0

Ortalama Puan (0 Kişi)
Alınıyor.com
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Yorumlar

BU ÜRÜN İLE İLGİLİ 0 YORUM VAR.
Sırala
Puana Göre Sırala