Kodak

Kodak Mini Shot Combo 2 - Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi - ICRG-230 - 30 Adetlik Baskı Seti Hediyeli

0 Değerlendirme

1.440,00 TL

1.200,00 TL

Ücretsiz Kargo
%17 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Diğer Satıcılar

10

Satıcı:

Kodak Türkiye

Kargo Tarihi:

En geç 9 Mart Salı günü kargoda

Fiyat:

1200,00 TL

Kodak Mini Shot Combo 2/C210 - Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi - Beyaz / ICRG-230 - 30 Adetlik Baskı Seti Hediyeli

2 Cihaz 1 Arada, Fotoğraf Makinesi + Fotoğraf Yazıcısı: 

Kodak Mini Shot 2'nizi istediğiniz zaman istediğiniz yere götürün, ÇEKİM ve BASKI yapın. Doğrudan Kodak Mini Shot 2'den fotoğraf çekebilir ve yazdırabilirsiniz Bluetooth aracılığıyla herhangi bir mobil cihaza bağlanabilir ve fotoğraf galerisinden baskı yapabilirsiniz!

Muhteşem Fotoğraf Galerisi:

Kodak Mini Shot'ın 4Pass Teknolojisi ANINDA GERÇEK fotoğraflar basar. Birinci sınıf 5.34 x 8.65 cm fotoğraf, laminasyon işleminin ile basılmıştır, bu nedenle parmak izine dayanıklıdır, suya dayanıklıdır. Fotoğraflarınız herhangi bir fotoğraf baskı teknolojisine kıyasla çok UZUN süre dayanır!

Kodak Baskı Uygulaması: 

Kodak uygulamasını indirin ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yazdırın! İOS ve Android ile uyumlu Kodak uygulamasıyla anılarınızı çıkartmalar, çerçeveler, filtreler ve çok daha fazlasıyla süslemenin keyfini çıkarın.

Sevdiklerinizle Paylaşın:

Benzersiz anlık görüntüler, sevdiklerinizle anları kutlamanıza yardımcı olur. Ailenizi ve arkadaşlarınızı Kodak Mini Shot resimleriyle yapılmış güzel bir albüm ile şaşırtın ve o eğlenceli anları yeniden yaşayın. 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

 

 

1_2.png

Kodak Mini Shot Combo 2 - Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi - ICRG-230 - 30 Adetlik Baskı Seti Hediyeli

Kodak Mini Shot Combo 2 - Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi - ICRG-230 - 30 Adetlik Baskı Seti Hediyeli

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.