Uni Baby Aylık Süper Fırsat ve Hediye Paketi 10'lu Set

184,90 ₺

349,90 ₺

%47 İndirim
Ücretsiz Kargo

Uni Baby Aylık Süper Fırsat ve Hediye Paketi 10'lu set Uni Baby Süper Fırsat Paketi,

Eczabaşı ve Tommybaby özel projesi olarak yapılmış olup,

En iyi fiyat garantisi ile satılmaktadır.

Bir ebeveyne verilebilecek en güzel hediye olarak ve kendi bebeklerimizde aylık olarak kullanacağımız ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır.

 1-Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3'lü Fırsat Paketi / 120 Yaprak Yenidoğan bebeklerin cildi çok ince ve hassastır. Yenidoğan bebekler, koruyucu bir tabaka olan Verniks ile doğarlar. Verniks yenidoğanları dış etkenlere karşı korurken, aynı zamanda vücut ısılarının ayarlanmasına yardımcı olur. Verniks tabakası temizlenmemeli, kendiliğinden yok olmalıdır. Yenidoğan cildi gelişimini ilk 6 ayda tamamlamaktadır. Bu sebeple yenidoğan bebeğiniz cildi için seçeceğiniz ve kullanacağınız ürünlerin içeriği çok önemlidir. * Saflaştırılmış su ve pamuk içerir. * Yenidoğan bebeğinizin ince, hassas ve geçirgen cildine özel geliştirilmiştir. * Yenidoğanların cilt temizliği için önerildiği gibi, su ve pamuk kullanımının pratik halidir. * İlk günden itibaren güvenle kullanılır. * pH değeri yenidoğan bebeğinizin cildi ile uyumludur. * Dermatolojik olarak test edilmiştir. * Hipoalerjeniktir. 

2-Uni Baby Boyasız Bebek Şampuanı 500ml Boya içermeyen ve göz yakmayan özel formülü ile Uni Baby Boyasız Şampuan güvenli temizlik sağlar ve saçları yumuşacık yapar. Bebeğinizin saç ve saç derisini besler, yapılandırır ve canlandırır. * Boya içermeyen ve göz yakmayan özel formüle sahiptir. * Bebeğinizin saç ve saç derisini besler, yapılandırır ve canlandırır. * Bebeğinizin banyosu sırasında, saç ve vücut temizliği için güvenle kullanılır. * pH değeri bebeğinizin cildi ile uyumludur. * Günlük kullanıma uygundur. * Dermatolojik olarak test edilmiştir. * Hipoalerjeniktir. 

3-Uni Baby Biberon Emzik Temizleyici 500 ml Uni Baby biberon ve emzik temizleyici; biberon ve emzik gibi bebek beslenme aksesuarlarının temizliği için özel olarak tasarlanmıştır. * Süt ve gıda kalıntılarına karşı etkili ve hassas temizlik sağlar. * Kalıntı bırakmaz, güvenle kullanılabilir. * Bitkisel içeriklidir. * Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

4-Uni Baby Çamaşır Deterjanı 1500Ml Bebeğinizin cildi çok incedir, hassas ve geçirgendir. Onun hassas cildine değecek her şeye özen göstermelisiniz. Bebeğinizin cildi ile sürekli temas halinde olan çamaşırlarının bakımı ve temizliğinde kullanılacak ürünlerin bebeklere özel üretilmiş olması son derece önemlidir. * Bebeğinizin hassas ciltlerine temas eden çamaşırların temizliği için geliştirilmiştir. * Mama ve süt lekelerine karşı etkilidir. * Kalıntı bırakmaz, ilk günden itibaren güvenle kullanılabilir. * Hem beyazlar hem renkliler için kullanılır. * Elde yıkamaya uygundur. * Hipoalerjeniktir. * Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 5-Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcı 1500 ml Bebeğinizin cildi çok incedir, hassas ve geçirgendir. Onun hassas cildine değecek her şeye özen göstermelisiniz. Bebeğinizin cildi ile sürekli temas halinde olan çamaşırlarının bakımı ve temizliğinde kullanılacak ürünlerin bebeklere özel üretilmiş olması son derece önemlidir. * Bebeğinizin hassas cildi ile temas eden çamaşırların yumuşaklığı için özenle geliştirilmiştir. * Kalıntı bırakmaz, ilk günden itibaren güvenle kullanılır. * Hem beyazlar, hem renkliler için kullanılır. * Elde yıkamaya uygundur. * Dermatolojik olarak test edilmiştir. * Hipoalerjeniktir. 

6-Uni Baby Bebek Losyonu 200 ml bebeğinizin hassas cildine uygun nemlendirici losyondur. Bebeğinizin kızarıp tahriş olan cildine uygulayabileceğiniz bu krem, onu rahatlatarak çok daha huzurlu olmasını sağlar. Günlük düzenli kullanımla isilik ve pişikleri önlemek için gönül rahatlığıyla tercih edebilir, kendi hassas cildinize de uygulayabilirsiniz. 

 7-Uni Baby Pişik Kremi 75 ml *Uni Baby Pişik Kremi, hassas bebek cildine özel olarak geliştirilmiştir. Kolay sürülür ve cilt tarafından emilebilen şeffaf bir yapısı vardır. Bitkisel özler içeren formülü ile cildin nem seviyesini dengeler ve hızlı emilen formülü ile cildi besler. Hipoalerjeniktir, alkol, paraben ve boya içermez.

8-Uni Baby Yağ Pudra 200 ml Uni Baby Bebek Yağı Pudra, bebeğinizin hassas cildine özel bakım sağlayan besleyici içeriklere sahiptir. İlk andan itibaren nemve bakım sağlar. Alkol, paraben, boya, parafin içermez.

 9-Uni Baby Kolay Tarama Spreyi 200 ml Uni Baby Kolay Tarama Spreyi’nin yumuşak formülü karışmış, düğüm olmuş saçların kolay taranmasını sağlar. İçeriğindeki hindistan cevizi yağı ile anında bakım ve kolay tarama sağlar. Zor taranan saçlara özel  Alkol, Paraben, Silikon içermez. Hem ıslak hem de kuru saça uygulanabilir. Cildin pH değeri ile uyumludur.  Hipoalerjenik formül  Ürün gramajı, 200 mlile silmeden emzirmeye devam edebilir. 

10-Uni Baby Kulak Çubuğu / 56'lı Bebeğinizin banyosunun ardından kulağını temizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bebeğinizin kulak kepçesini yani dış kulağını temizlemeniz, onun için yeterli ve yerinde bir bakım olacaktır. Bebeğinize özel tasarlanmış emniyetli başlığı ve bükülebilir kağıt çubuğu sayesinde güvenli kulak temizliği sağlar.  Bebeğinizin minik kulağına özel geliştirilmiştir.  %100 pamuktur. * Emniyetli başlığı ve bükülebilir kağıt çubuğu sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizin kulak kanalında ilerlemez ve kırılmaz.  İlk günden itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

Alınıyor.com

0

Ortalama Puan (0 Kişi)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Yorumlar

BU ÜRÜN İLE İLGİLİ 0 YORUM VAR.
Sırala
Puana Göre Sırala