Polygonal Üçgen Tasarımlı Boz Ayı 2'li Set Sticker Çınar Extreme

29,90 ₺

49,89 ₺

%40 İndirim

Stokta Kalan Son 1 Ürün

ÇINAR EXTREME® MOTOR AKSESUARLARI

POLYGONAL ÜÇGEN TASARIMLI

BOZ AYI STİCKERI 2'Lİ SET

Teknik Özellikler & Boyutlar

İçeriği : 2 Adet Transfer Kağıtlı Sticker
Sticker Boyut : Yükseklik : 5 Cm X Genişlik : 5.3 Cm (Bir tane ölçüsüdür)

Yüksek Kalitede Boyaya Zarar Vermeyen Güçlü Materyal
Solma Yapmayan Yüksek Kalitede Malzeme
Kanserojen Olmayan Almanya'dan İthal Materyal
Sıcağa, Suya, Toza, Benzine ve Güneş Işığına Dayanıklıdır. Solma, Atma, Kalkma Yapmaz
Uzun Ömürlüdür, Kendinden Yapışkanlıdır, Çıkartıldığında İz Bırakmaz

Sticker'ı Nerede Kullanabiliriz ?
 • Arabanızın kaputunda, camında, plastik yüzeylerinde,
 • Motorunuzun karenajında, plastik yüzeylerinde, çantanızda,
 • Kaskınızda, sert yüzeyli koruma akseuarlarınızla,
 • Laptop, tablet gibi yüzeylerde,
 • Evinizde, duvarlarınızda, masanız, kapınız ya da pencelerlerinizde..
Aslında kullanım alanı çook geniş :)
 
Sticker'ı Nasıl Uygulayabiliriz ?

Sizler için özenle ürettiğimiz stickerlar paketinde 3 parça halinde bulunuyor.
1. Transfer Bandı
2. Sticker
3. Beyaz Fon Kağıdı

Ürün görsellerinde ve paketin arkasında detaylı görsel anlatım da bulunuyor.
Ek olarak aşağıda Sticker Nasıl Yapıştırılır, Hangi yüzeylere uygulayabiliriz ? gibi sorularınıza yanıt niteliğinde hazırladığımız videoya da bakmanızı tavsiye ederiz ;)

Uygulama Adımları
 1. Uygulama yüzeyinin tamamen temiz ve kuru olması gereklidir. Temizleme işlemi sırasında cam silme vb. solventler kullanmayınız. (Bu solventlerin kalıntıları stickerınızın iyi yapışmasına engel olabilir)
 2. Transfer bandını, sticker transfer bandında kalacak şekilde beyaz fon kağıdından ayırın. Eğer sticker beyaz fon kağıdında kalırsa, transfer bandını geri kapatıp kredi kartı vb. araçla üzerinde bastırarak geçerek tekrar deneyiniz.
 3. Transfer bandında kalan stickerınızı, yukarıdan başlayarak yavaşça yüzeye uygulayın. Uygulama sırasında hava kabarcığı kalmasını engellemek için kredi kartı vb. araç kullanmanızı öneririz.
 4. Transfer bandını herhangi bir köşeden başlayarak yavaşça ayırın, stickerınızı yüzeyde kalacaktır. Eğer sticker transfer bandı ile birlikte geliyor ise 3. adımı biraz daha bastırarak mümkünse saç kurutma makinesi ile ısıtarak takrar deneyiniz.
 5. STİCKERINIZIN YÜZEYE TAM YAPIŞMASI İÇİN 24 SAAT GEREKLİDİR!
Neden Çınar Extreme Sticker'ı Tercih Etmeliyim ?
 • %100 müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz nokta! Stickerınızda sorun mu var, uygulama sırasında hata mı yaptınız , bizimle iletişime geçin sorunu çözmeye çalışalım :)
 • Stickerlarınız kendiliğinden kalkma, atma yapmasın, su değdiğinde deforme olmasın diye Çin malı değil Avrupa üretimi folyolara baskı yapıyoruz. (Maliyet 2 katına çıksa da)
 • Baskılarda güneşe ve suya karşı maksimum dayanıklılık için dökme mürekkepler kullanmayıp Eco Solvent mürekkepler ie baskı alıyoruz. (Maliyet 3 katına çıksa da)
 • Baskılarda gerçek renklere en yakın sonuçlar almak için Pantone baskı yapabilen, dış mekan baskı konusunda en iyi makinelerde baskı yapıyoruz.
 • Farklı ve sıradışı olmak istediğinizi bildiğimizden, sizler için 1000'in üzeirnde neredeyse daha önce başka yerde görmediğiniz birbirinden farklı modeller sunuyoruz.
Lütfen Dikkat !
 
 • Özellikle belirtilmediği sürece, stickerlarınızı sürtünmeye maruz kalan yüzeylerde (telefon kılıfı, elinizin & dizinizin sürtündüğü bölgeler vb.) kullanmayınız.
Sürtünme nedeni ile kısa zaman içerisinde boya aşınması oluşabilir.
 • Oda sıcaklığında uygulanmış ve oda sıcaklığında uygulanan yerden çıkartılan standart stickerlar kalıntı bırakmaz. Bu şartlar dışındaki durumlarda uygulanan yüzeyde az da olsa yapışkan kalıntısı kalabilir. Islak uygulama ile uygulanmış stickerlar geride biraz daha fazla yapışkan kalıntısı bırakabilir. Kalıntıları nasıl temizleyeceğiniz hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


  Sticker Nereye & Nasıl Uygulanır ?
  Birkaç dakikanızı ayırın ve sizin için hazırladığımız uygulama videolarını izleyiniz...

  Motorsiklete Sticker Nasıl Yapıştırılır ?
  Motora Sticker Nasıl Uygulanır ?
  Laptop'a Sticker Nasıl Yapıştırılır ?
  Dizüstü Bilgisayara Sticker Nasıl Uygulanır ?


  Arabaya Sticker Nasıl Yapıştırılır ?
  Araca Sticker Nasıl Uygulanır ?


  Kaska Sticker Nasıl Yapıştırılır ?
  Motor Kaskına Sticker Nasıl Uygulanır ?
  Sende farkını yansıt & Sticker al!  Hafta içi 15:00’den önce verilen siparişleriniz ürün detayında belirtildiği gibi (aynı gün kargo, ertesi gün ,2-3 gün içinde kargo) işleme alınacaktır. 15:00’ dan sonra verilen siparişler ürün detayda yer alan kargo süresine göre işleme alınacaktır.
  Cumartesi - Pazar kargo çıkımışız yoktur.
  Ürünler paketlenmeden önce kalite kontrolden geçirilmektedir. Ürün türüne göre balonlu naylon ile çok kat sarılarak bantlanmaktadır.

  Almış olduğunuz ürünlerde müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajı ve orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir. Tshirt gibi tesktil ürünlerinin giyilmesi hijyenik nedenlerden dolayı ve ya Jant şeridi, sticker gibi ürünlerin kullanılması halinde iade alınmamaktadır.

  ÇINAR EXTREME®, motosiklet dünyasından extreme spor ve kamp dünyasına kadar birçok ihtiyacınızı karşılamak için 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2017 yılı başlarında tasarım ve üretimi kendi bünyesinde geliştirek sadece Türkiye ile kalmayıp uluslararası müşteri portföyünü geliştirmeye başlamıştır. Motosiklet ürünleri kategorisinde 2018 yılından beri lider konuma gelmiştir. Bu başarı siz değerli müşterilerimizle birlikte kazanılmıştır. Amatör ruhumuzu kaybetmeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

  Alınıyor.com

  0

  Ortalama Puan (0 Kişi)
  (0)
  (0)
  (0)
  (0)
  (0)

  Yorumlar

  BU ÜRÜN İLE İLGİLİ 0 YORUM VAR.
  Sırala
  Puana Göre Sırala