Kodak

Kodak CHERISH C225 Akıllı Video Bebek Monitörü-2.8 inç LCD Ekran Ebeveyn Ünitesi

0 Değerlendirme

1.790,00 TL

1.182,90 TL

Ücretsiz Kargo
%34 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Kodak CHERISH C225 Akıllı Video Bebek Monitörü-2.8 inç LCD Ekran Ebeveyn Ünitesi

Akıllı Video Bebek Monitörü
2.8 "HD Ekran ve Mobil Uygulama, Kablosuz Hi-res Kamera, uzaktan Pan / Tilt / Zoom, iki yönlü ses, kızılötesi gece görüş, uzun menzilli ve WiFi, 2 Yıl Garanti. KODAK CHERISH C225 Bebek Monitörü evde veya yolda küçük çocuklarınızla bağlantıda kalmanıza yardımcı olur. Dahili piller ve KODAK Akıllı Ev Uygulamasını kullanarak eğmenize, kaydırmanıza ve yakınlaştırmanıza olanak tanıyan bir kameradır. WiFi bağlantısı, HD video ve kristal netliğinde sesi doğrudan cihazınıza aktarmanızı sağlar. Bir KODAK bebek kamerasıyla, bebeğinizin gelişiminin tüm güzel anlarını nerede olursanız olun izleyebilirsiniz.

Nerede Olursanız Bağlantıda Kalın, Genişletilmiş Aralıklı Wi-Fi Bağlantısı
KODAK CHERISH C225, ister oturma odasında ister dışarıda olun, küçük çocuğunuza göz kulak olmanızı sağlar. WiFi bağlantılı video bebek monitörü, dünyanın herhangi bir yerinde, gece veya gündüz herhangi bir zamanda HD video ve ses sunar.

Bağlantınız Her Zaman Hazır 
WiFi üzerinden bebek video monitörüne akıllı bir yayın alın ve akıllı telefonunuzla bağlantıda kalın. KODAK CHERISH C225, en fazla 372 Metre Kare büyüklüğünde bir evde çalışmak için tasarlanmıştır.


Taşınabilir Bebek Monitörü ve Kamera
Hem bebek monitörü hem de kameradaki dahili şarj edilebilir piller, KODAK CHERISH C225'i mobil hale getirir. Uzun pil ömrü ile evdeki veya oteldeki etkinlikleri kolayca izleyebilir ve elektrik kesintisi sırasında bağlantıda kalabilirsiniz.

Özel Anlar için Mükemmel Netlik, Kristal Temizlikte HD Görüntü 
Geniş 2,8 inç geniş ekran, video bebek kamerasından kristal netliğinde bir HD akışı sağlar. Sonuç; küçük çocuğunuzu yakından izlemenizi sağlayan HD Kalitede bir görüntüdür.

Akıllı Bildirimler 
KODAK Akıllı Ev Uygulamasına anında gönderilen akıllı hareket ve sesli bildirimlerle küçük çocuğunuzun nasıl uyuduğunu her zaman bilirsiniz.

Bulut ve SD Kart’a Kayıt 
KODAK Akıllı Ev Uygulaması ve SD Kart Kaydı, video akışını KODAK CHERISH C225 video bebek monitörünüzden yakalamanızı sağlar, böylece yıllarca özel anları tekrar izleyebilir ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Akıllı ve Kolay Tasarım, İki Yönlü Konuşma
KODAK CHERISH C225 her iki yönde de kristal netliğinde ses sunar, böylece sesinizi küçük çocuğunuzu yatıştırmak için kullanabilirsiniz.


Sıcaklık Uyarısı 
Cihazınıza gönderilen akıllı sıcaklık bildirimleriyle bebeğinizin odasını mükemmel sıcaklıkta tutun.


Duvara Monte Edilebilir
KODAK CHERISH C225'inizi herhangi bir duvara kolayca kurun ve uyuyan bebeğiniz için mükemmel bir görünüm yakalayın.

Tilt / Pan ve Zoom
KODAK CHERISH C225, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak kamerayı sağa-sola, aşağı yukarı oynatmanızı ve zoom yapmanızı sağlar.

Küçük Birini Sessizce İzleyin, Kızılötesi Video 
Işıklar gece kapalıyken bile net bir HD Video deneyimini yaşayın.

Tek Dokunuş ile Ekranı Açıp / Kapatma
Harekete ya da sesleri sadece tek dokunuş ile görün. Daha Uzun Şarj Ömrü için Tek dokunuşla ekranı kapatabilirsiniz. Cihaz arka planda çalışmaya devam eder.

Işıklı Tuş Takımı
Monitörünüzün yumuşakça parlayan tuş takımı, hava karardıktan sonra bile çalışmaya olanak tanır.

Düşük Sesli Ninniler 
Dahili Ninni Fonksiyonu, küçük çocuğunuzu uykuya dalarken rahatlatır.

Kodak CHERISH C225 Akıllı Video Bebek Monitörü-2.8 inç LCD Ekran Ebeveyn Ünitesi

Kodak CHERISH C225 Akıllı Video Bebek Monitörü-2.8 inç LCD Ekran Ebeveyn Ünitesi

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat