Filtrele Filtrele

Filtrele

Filtrele

Sırala

Sırala

Göster

Göster


Anne & Bebek

Tüm ailenin heyecan içinde beklediği minik misafir Dünya ya gelmek üzere. Peki, hazırlıklarınız tamam mı? Yeni doğan bebeklerin cildi aşırı hassas olduğu için ona alacağımız her şeyde daha titiz oluruz.
Bebek beşikleri seçerken bebeğinizin güvenliği konusunda hiçbir zarar göremeyeceği beşikler tercih edilmeli. Yatağınıza birleşik bir beşik istiyorsanız eğer bir tarafı açık bebeğinizin görüş açınızda olacağı bir beşik tercih etmelisiniz. Kıyafet seçimi de oldukça önem arz eden bir konudur. Anneler bebeklerine en doğru kıyafetin hangisi olacağını üretilirken kullanılan malzemelerin hangisi olacağı, dikiş yerleri, bebeği rahatsız etmeyecek yumuşaklıkta oluşu ve üzerinde düğme gibi bebeğin cildine zarar verecek unsurlar olmamasına dikkat etmelidir. Bebeklerin kolay şekilde pişik olma veya vücutları tahriş olma ihtimali olduğu için bu hususları özellikle dikkate almalıyız. LCW çocuk giyim ve Civil bebek giyim gibi markalar genelde tercih edilen bazı markalardır. Bebeklere alışveriş yaparken daha heyecanlı oluruz, kıyafetlerin ve onlara aldığımız ürünlerin sempatikliği bizi adeta büyülemekte.

Dışarı Çıkma Ve Bebeğinizin Çevreyi Tanıma Vakti Geldi

Dışarı çıktığımızda bebeğimizin ve bizim daha rahat dolaşabilmemizi sağlayacak, bebeğin çevreyi rahat görüp tanıyabilmesi için konfor pusetler üretilmekte. Puset seçimi yaparken belli başlı konulara dikkat etmeliyiz. TS EN 1880 belgesinin bulunması büyük önem arz etmektedir. TS EN 1880 belgesi alacağınız bebek arabasının Avrupa güvenlik standartlarına uyumlu olduğunu gösterir. Konforu, 360 derece hareket eden tekerleri, fren sisteminin olması, tentesinin bebeğinizi güneşten koruyabilecek durumda olması, dışarı çıkarken yanınıza aldığınız bebek eşyalarını koyabileceğiniz sepetinin olması gibi sizin ve bebeğinizin hem sağlığı hem rahatlığı açısından doğru tercihi yapmanız gerekmektedir. Bebek bakım çantası annelerin dışarıda en büyük kurtarıcısı durumunda. Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını koyabileceğiniz bebek bezi , biberonu, emziği, yedek kıyafet ve geri kalan ihtiyacı olan tüm her şeyi yanınıza alabileceğiniz ebatta ve kolunuzu rahatsız etmeyecek şekilde olmalı.

Her Çeşit Ürünü Bebeğinizin Sağlığı İçin Hazırlıyoruz

Bebekleri uyutmak için kullandığımız emzik bebeğimizin diş ve damak sağlığını büyük ölçüde etkilemektedir. Damaksız emzikler emziren anneler için ideal emziklerdir. Anne memesini andırdığı için bebeğin damağına rahat oturur. Bebeğiniz diş çıkartana kadar silisyumdan üretilen silikonlu dayanıklı emzikler tercih edebilirsiniz, fakat diş çıkarttıktan sonra kauçuk emzikler bebeğinizin diş kaşıntısından dolayı ısırma gibi darbelerine daha dayanıklı olacaktır. 1 yaşını doldurduktan sonra bebeğinize damaklı emzik kullanmanız tavsiye edilir. Damaksız emzikler bebeğinizin damağına baskı yaparak damak ve üst diş yapısına zarar verebilir. Bebeğinize mama ve süt vermeye başladığınızda anne memesine en yakın biberon tercih edilmeli. Bez tercihlerinde birçok marka öne çıkmaktadır. Molfix, Prima, Sleepy bebek bezi gibi markalar bebeğinizin yaş ve ağırlığına göre ürünler üretmektedir. Bebeğinizin temizliğini yaparken doğru şampuana, doğru banyo süngerine ve onu daha tatlı hale getirecek bornozlar seçebilirsiniz.

Annelerin Bakımı Kolaylaştırması İçin Yanındayız

Bebeğiniz sağlığı ve güvenliği için her şeyi hazırsa sıra annelerin daha pratik çözümler için kullanacağı ürünlere geldi. Emzirme yastığı, süt pompası, doğum sonrası kıyafetler, göğüs kremi gibi ürünler bebeğinizin bakımını yaparken büyük kurtarıcınız olacaktır. Bebeğiniz beşikte uyurken yanında değilseniz eğer Weewell bebek telsizi sayesinde bebeğinizin her saniye sesini dinleyebileceksiniz. Dışarıda yürüyüşe çıkarken ya da bir yere gideceğiniz zaman bebeğinizi rahat taşıyabileceğiniz bebek arabaları yanı sıra tarzınıza uyumlu bebek kanguru ürünleri size kolaylık sağlayacaktır. Bebeğinizin altını kirlettiği gibi değiştirmeniz bebeğin pişik ve tahriş olmaması açısından çok önemlidir. Bunun için farklı markaların hazırlamış olduğu değiştirebilmek için bebek altı değiştirme setleri oldukça kullanışlı olacaktır. Size ve bebeğinize büyük önem gösteren alınıyor ekibi tüm markaların ürünlerini sizler için derledi.

Sıralama Ölçütü