Bebelac

Bebelac Gold Ar Anti Reflü 300 Gr

0 Değerlendirme

110,00 TL

99,00 TL

Ücretsiz Kargo
%10 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.


Bebelac Gold AR Anti Reflü 300 gr Bebek Maması


Mutlu Bebekler!

Özel bitkisel keçiboynuzu lif desteği ile bebeğinizin aldığı sütün yoğunluğunu yükselterek mamanın yemek borusundan geri çıkarmasını ve kusmasını engeller. Bebeğinize uygun büyüme ve gelişim sunar. AR; Anti Reflü kelimesinin kısaltmasıdır. İçeriğinde glüten yoktur. Sindirime yardımcı özel beslenme ürünüdür. Bebelac Gold AR Anti Reflü 300 gr Bebek Maması içeriğinde balanslı oranlarda bulunan yağ ve karbonhidrat sindirim sistemini destekler. Vitamin ve mineral olarak zengin bir mamadır. Geniş delikli biberon emzikleriyle verilmelidir.Mama Hazırlanışı

Hazırlamadan önce daima ellerinizi yıkayınız. Biberon şişesini ve emziğini 10 dakika kaynatıp dezenfekte ediniz. Tavsiye edilen miktarda önceden kaynatılmış ve ılıtılmış suyu biberona doldurunuz. Belirtilen miktarda Bebelac Gold AR Anti Reflü 300 gr Bebek Maması ilave ediniz. Sadece kutudaki ölçeği kullanınız. Ölçekteki tozun fazlasını temiz ve kuru bir bıçakla dökünüz. Kesinlikle tozu bastırmayınız. Biberonun ağzını kapatarak toz mama tamamen eriyinceye kadar dairesel hareketlerle hafif hafif çalkalayınız. Mamanın ısısını el bileğinizin iç kısmıyla kontrol ediniz. Kullandıktan sonra biberonu ve emziği yıkayınız.Bebelac Gold Ar Anti Reflü 300 Gr

Bebelac Gold Ar Anti Reflü 300 Gr

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.