Aptamil

Aptamil 2 Devam Sütü 800 g 6-9 Ay Akıllı Kutu

0 Değerlendirme

144,90 TL

118,90 TL

Ücretsiz Kargo
%18 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Diğer Satıcılar

1

Satıcı:

Babyclub

Kargo Tarihi:

En geç 16 Nisan Cuma günü kargoda

Fiyat:

149,00 TL

Aptamil 2 Devam Sütü 800 g 6-9 Ay Akıllı Kutu

Annelerin 1 Numaralı Tercihi!Anne sütü, bebekler için en iyi ve en doğal besindir.
Zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyacını ilk 6 ay tek başına karşılar.
2 yaşına kadar bebeğinizin bağışıklığını güçlendiren en üstün besin anne sütüdür.


Aptamil devam sütü’nde bulunan avrupa patentli pronutra advance; doktorunuza danışarak, anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda bebeğinizin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir. Yeni aptamil devam sütü içeriğindeki avrupa patentli prebiyotik karışımı sayesinde bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan yararlı bakterilerin gelişimini sağlar ve yaşamasını destekler. Aptamil 2 devam sütü’nün içeriğinde, balık yağı kullanıldığından, hazırlama ve kullanım sırasında balık yağı kokusu duyabilirsiniz. Aptamil 2 devam sütü ilave şeker içermez. Etiket üzerinde yer alan şekerler bilgisi mevzuat gereği zorunlu gösterim şeklidir. Doğal olarak sütte bulunan süt şekeri yani laktozu ifade etmektedir.

Aptamil devam sütü’nü bebeğinize farklı şekillerde de verebilirsiniz.
Aptamil devam sütü’nü bebeğinizin kahvaltı karışımını ve muhallebisini hazırlarken, yoğurdunu mayalarken kullanabilirsiniz.
Sebze ve meyve pürelerinize ekleyebilirsiniz. 9. Aydan sonra pronutra advance’li aptamil 3 devam sütü ile bebeğinizin gelişimini desteklemeye yardımcı olabilirsiniz.

Aptamil 2 Devam Sütü 800 g 6-9 Ay Akıllı Kutu

Aptamil 2 Devam Sütü 800 g 6-9 Ay Akıllı Kutu

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.