SMA

2 Numara 800 Gr Optipro Devam Sütü 3'lü

0 Değerlendirme

375,00 TL

299,99 TL

Ücretsiz Kargo
%20 İndirim
Ürün Bilgisi

İncelemiş olduğunuz ürünün stok, fiyat ve ürün bilgileri satıcı firma tarafından belirlenmektedir.

Sma Optipro 2 Devam Sütü 6-12 Ay 2 x 800 G

Anne Sütünden İlham Alan Bilim
Nestlé'nin anne sütü üzerine yaptığı araştırmalara dayanarak geliştirilmiş protein teknolojisi OPTIPRO®,
bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun miktarda ve kalitede protein içeriği sağlar.Kaliteli Protein
Sma Optipro 2 Devam Sütü 6-12 ay aralığındaki bebekler için idealdir. İçeriğinde bulunan kaliteli protein besinleri ve ideal değer sayesinde optimum oranda beslenir. Bebeğinizin yaşına uygun miktarda beslenme sağlar.
Kolayca Hazırlanır
Oldukça kolay hazırlanışı sayesinde Sma Optipro 2 Devam Sütü kısa süre içinde ideal kıvama gelir. Bunun için tabloda belirtilen ölçek kadar tozu biberonun içine atarak üstüne ılık su eklemeniz ve iyice karışana kadar çalkalamanız yeterlidir.


Sağlıklı İçerik
Bebeğinizin daha sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi için Sma Optipro 2 Devam Sütü doğal bir içeriğe sahiptir. Bu sayede bebeğinize mükemmel bir beslenme sağlayarak vücudunun zarar görmesini engeller.

Devam Sütü

6 aylıktan sonraki bebeklerin devam sütü ihtiyacı için özel olarak geliştirilen Sma Optipro 2 Devam Sütü bebeğinizin 6 – 12 aylık döneminde ona ideal desteği sağlar. Bu sayede anne sütünden alınabilecek maksimum yararı elde eder.


Tüm Besinleri İçerir

Bebeğinizin eksiksiz bir şekilde beslenebilmesi için Sma Optipro 2 Devam Sütü uygun bileşime ve besinlere sahiptir. Bu sayede bebeğiniz ihtiyacı olan tüm besinleri alarak sağlıklı bir şekilde gelişim gösterir.2 Numara 800 Gr Optipro Devam Sütü 3'lü

2 Numara 800 Gr Optipro Devam Sütü 3'lü

Ürün Puanı

(0 Kişi)

0

0
0
0
0
0

Ürüne Yorum yapabilmek için ürünün satın alınmış olmanız gerekir.

Ürün İade

1- Ürününüz adresinize teslimatından 14 gün sonra Sipariş Takibi sayfasında yer alan İade ve Geri Gönderim formunu doldurduktan sonra iade başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

2- Ürünün iadesini gerçekleştirilirken İade Sebebi ve ürün size teslimindeki gibi orijinal kutusu, faturası, aksesuarları ve varsa eğer yanında bulunan promosyon ürününü beraberinde göndermeniz gerekmektedir.

3- Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4- Beyaz eşya (çamaşır makinası, ısıtıcılar, soğutucular buzdolabı, fırınlar, aspiratörler, vantilatörler vb.) gibi kurulum gerektiren ürünler, kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Ürünün kutu açılımı yetkili servis dışında açılması halinde, ürün garanti dışı kalacaktır.

5- Ürünlerin kullanılması, yıpranması veya zarar görmesi halinde ürünün iadesi reddedilebilir.

6- İade koşulları ve ilerleyiş hakkında detaylı bilgi için Müşteri Yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kapat