Alınıyor - Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

aliniyor.com’u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız.
Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

Kredi Kartı

Banka Kartı

Alınıyor - Kart

Havale/EFT

Alınıyor - Kart

Hızlı Alışveriş , Kolay Ödeme !

Alınıyor’ da binlerce ürün seçeneği arasında gezdiniz , beğendiğiniz ürünlerin farklı mağaza ve kampanyalardaki fiyatlarını karşılaştırdınız ve sizin için en uygun olanı sepetinize eklediniz. Haydi o zaman ödeme seçeneklerini inceleyip güvenli ödeme yöntemlerinden birini seçerek alışverişinizi tamamlayalım. Alınıyor’ da farklı ödeme yöntemleriyle beğendiğiniz ürüne tek tıkla ulaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Alışverişlerinizi;

  • Kredi Kartı
  • Banka Kartı
  • Havale ya da EFT seçeneklerinden herhangi birini kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme;

Alınıyor.com' dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Axess, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Taksitle yapacağınız alışverişlerde geçerli Kredi Kartları; Yapı Kredi Bankası, Worldcard, İş Bankası, Maximum Kart, Akbank, Axess, TEB, Worldcard, Bonus Kart, Garanti Bankası, Bonus Kart, Garanti Bankası, American Express, Deniz Bank, Bonus Kart, Finans Bank, Card Finans, Halk Bank, Paraf Kart, HSBC Bank, Advantage, Ziraat Bankası

Banka Kartıyla Ödeme;

Alınıyor.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

Havale/EFT'yle Ödeme;

Alışverişlerinizde havale ile kolayca ödeme yapmak için istediğiniz bankayı seçin. Siparişinizi tamamladıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden para transferi işlemini gerçekleştirin.

Havale işlemini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar;

  • Sipariş aşamasında seçtiğiniz bankanın “ödeme – Banka Hesapları” sayfasında belirtilen hesap numarasına veya IBAN’ına para transferini gerçekleştirmelisiniz.
  • Açıklama alanına ön-fatura veya sipariş numaranızı yazmalısınız.
  • Tam sipariş tutarınız kadar transfer yapmanız gerekmektedir.
  • EFT’li işlemlerde Alıcı Adı’nı “ABAT Bilgi Teknolojileri A.Ş” olarak girmeniz gerekmektedir.

Havale/EFT işleminizin ardından, havale veya EFT bilgilerinizi telefon yada e-mail yoluyla tarafımıza bildirmenizi tavsiye ederiz. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra havale işlemini yaptığınızda, siparişiniz 1 iş günü içerisinde onaylanır. Bankanız, bu işlem için işlem ücreti alabilir.

Kapat