Design OTTO - LOTUS Dekoratif Abajur Avize Sarkıt Lambader Şapkası

154,90 ₺

250,00 ₺

%38 İndirim
Ücretsiz Kargo

Sıradışı tasarımı ile dikkatleri hemen üzerine çeken LOTUS, mekanınıza ayrı bir dinanizm getirecek ve renk katacak. Ürünü zevkinize göre ters veya lambader şapkası olarakta kullanabilirsiniz.
Evinizi veya cafe, pastane vb. Işletmelerinizi dekore etmek ve dikkat çekmek için çok elverişli bir ürün olan LOTUS, ahşap MDF’den yapılmıştır.
Ürün yanında elektrik bağlantısı için uzunluğu arapuarlı (kablo üzeri anahtarlı) ve hediyemiz olan Design OTTO telefon standı gönderilmektedir.
Ürün demontedir .  Kurulumu basittir. Kargo sırasında zarar görmemesi için özenle paketlenmiştir. Ahşap plakalardan parçaları çıkararak basit bir puzzle yapar gibi ürününüzü kendiniz ortaya çıkaracaksınız.
Kurulum için hiç bir teknik alet gerekmemektedir. Kurulum kılavuzu ürün ile birlikte gönderilmektedir.
Design OTTO - LOTUS’u standart duy ile avize, arapuarlı (kablo üzeri anahtarlı) duy ile abajur ve standart lambader ayağı üzerine monte ederek lambader başlığı (şapkası) olarak kullanabilirsiniz. Ürünün sarı, bej ve hobi boyaması yapanlar için ham mdf renk seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekleri ve diğer ürünlerimizi incelemek için lütfen mağazamızı ziyaret ediniz.

0

Ortalama Puan (0 Kişi)
Alınıyor.com
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)

Yorumlar

BU ÜRÜN İLE İLGİLİ 0 YORUM VAR.
Sırala
Puana Göre Sırala