Alınıyor - Hakkımızda

Hakkımızda

Teknoloji alanında birçok çalışmaya imza atmış, Abat Bilgi Teknolojileri Sat. Paz. A.Ş. tarafından geliştirilen Alınıyor, Türkiye ‘de e-ticaret sektörünün deneyimli isimlerinin, her gün gelişen kütüphaneleri yakından takip ederek uygulayan, teknoloji birimi ile birleşerek alışveriş işlemlerine yepyeni bir soluk getirmiştir.

Giderek yaygınlaşan e-ticaret sektörü kullanıcılara, yalnızca bölgelerinde bulunan mağazalardan değil, neredeyse tüm dünya üzerinde bulunan mağazalardan beğendiği ürünleri en uygun fiyatlara satın alma fırsatı sunmakta. Aliniyor.com aracılığı ile ev, ofis, dış mekân gibi yapısal ürün ihtiyacımızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken, sevimli dostlarımızın ve bizlerin aksesuar, kişisel bakım, moda ve diğer ihtiyaçlarını, anneler ve bebekleri için en iyisini karşılaştırabilmekteyiz.

Ürettiğiniz ürünün pazardaki konumunu araştırarak, piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayan www.aliniyor.com ekibi, oluşturduğu istatistikler üzerinden ürününüzün hangi tüketici kesimine hitap ettiğini tespit edip, alıcılar ile sağlıklı bir rota üzerinden ulaşmasını sağlıyor.

Ticaret yöntemlerinin son zamanlarda en popüler yolu olan e-ticaret yöntemi, size; ürününüzü satabilmek için sadece bölgesel değil, küresel imkânlar da sağlar ve toptan bir şekilde satış fırsatı sunar. Hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştıran bu sistemi kullanırken, 7/24 danışmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.

Kapat